گروه رسانه های پیک برتر (پیک برتر) | Peykebartar

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان شریعتی، روبروی حسینیه ارشاد، بن بست هدیه، پلاک ۶

-/10 براساس 0 رای
۳۱۲۵
بار این صفحه دیده شده

گروه رسانه های پیک برتر در سال ١٣٧٩ با پوشش گسترده تبلیغات محلی در تهران متولد شد. اما در طول این سال ها مجموعه پیک برتر حامی و بنیانگذار فعالیت های فرهنگی گسترده ای در قالب مجلات و رسانه های دیجیتال بوده و در حال حاضر هجده رسانه چاپی و دیجیتال عضو این خانواده ی بزرگ هستند؛ تا سهم چشمگیری در تولید محتوای فارسی و افزایش آگاهی اجتماعی ایفا کنند. بنابراین امروز نام «پیک برتر» معادل بزرگترین مجموعه ی خصوصی کشور در زمینه رسانه و تبلیغات می باشد.

مسئولیت اجتماعی ما کمک به تعالی فرهنگی و افزایش آگاهی اجتماعی از طریق تولید محتوای فارسی و انتشار در کانال های گوناگون رسانه ایست. ایجاد رسانه های دیجیتال برای پوشش خلاء محتوایی با تکیه بر پتانسیل های تجاری و تجربی، مسیر توسعه این مجموعه می باشد. گروه رسانه های پیک برتر به عنوان یک مجموعه کارآفرین با فضایی جوان و پویا از همکاری و مشارکت با افراد صاحب ایده و تجربه در صنعت رسانه و تبلیغات استقبال می کند.

مأموریت تجاری ما در مقابل مشتریان، ایجاد بسترهای تبلیغاتی متنوع و ارائه خدمات اثربخش جهت توسعه فروش و برندسازی کسب و کارها می باشد. امتداد خدمات تبلیغاتی پیک برتر در قالب رسانه های چاپی و دیجیتال همگام با توسعه تکنولوژی های ارتباطی، شامل سبد متنوعی از فرصت های تبلیغاتی است که کارشناسان فروش مجموعه، آماده ی راهنمایی و برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی مشتریان هستند.

برای آشنایی بیشتر با رسانه های مجموعه، استفاده از خدمات تبلیغاتی، همکاری یا مشارکت با خانواده ی بزرگ پیک برتر؛ از طریق پایگاه اینترنتی www.peykebartar.com یا شماره تماس ۲۳۰۵۰ اقدام فرمایید.

شماره تلفن:
شبکه های اجتماعی: اینستاگرام گروه رسانه های پیک برتر
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.