اتوبوس گردشگری- توریستی (هاپ آن هاپ آف) استانبول | Hop on Hop off Bus Tour Istanbul

آدرس: ترکیه - استانبول Hobyar، Cağaloğlu Ykş. No:۱، ۳۴۱۱۲ Fatih/İstanbul، Turkey

6.00/10 براساس 1 رای
۱۴۳۷۹
بار این صفحه دیده شده

یکی از پر هزینه ترین چیزها در سفر به شهرهای خارجی، حمل و نقل و کرایه های بالای تاکسی هاست. خیلی ها برای کم کردن این هزینه ها از مترو استفاده می کنن اما راه ساده تری هم وجود داره که هزینه خیلی مناسبی داره و اون استفاده از "هاپ آن هاپ آف" هست. اتوبوس های دو طبقه گردشگری- توریستی که بهشون هاپ آن هاپ آف میگن، یه گزینه خوبه واسه کم کردن هزینه ها و بازدید از تمامی مکان های شهر. روش کار این اتوبوس ها به این صورته که هر توریست در روز با خرید یک بلیط که یک یا دو روز اعتبار داره، می تونه از اکثر نقاط شهر و جاذبه هاش دیدن کنه و از راهنمایی راننده و بروشور و نقشه رایگان استفاده کنه.
این اتوبوسها مجهز به کولر هستن و در روز های غیر بارانی توریستها می تونن از طبقه بالا و قسمت بدون سقف اتوبوس از دیدن شهر لذت ببرن.
اتوبوس های هاپ آن هاپ آف به صورت گردشی حرکت می کنن و شما می تونین در هر مرکز که دوست دارین، پیاده بشین و بعد از بازدید و یا خرید با اتوبوس بعدی که هر پانزده دقیقه تا نیم ساعت یکبار وارد ایستگاه مخصوص می شه، به مرکز بعدی برید.
اتوبوس های هاپ آن هاپ آف استانبول هر روز در دسترس هستن و می تونین با تهیه بلیط از سلطان احمد یا میدان تکسیم کل مناظر دیدنی و تاریخی شهر رو ببینین.

6.0
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
16
مرتب سازی بر اساس: