فود کورت چارسو

آدرس: ایران - تهران - تهران تقاطع خیابان حافظ و خیابان جمهوری بازار چارسو طبقه پنجم فودکورت چارسو

9.50/10 براساس 2 رای
۹۰۹۱
بار این صفحه دیده شده

میان شلوغی خیابان‏های حافظ و جمهوری، درست جایی که بوی تهران قدیم می‏ده، در دل مرکز خرید چارسو، جاییست برای چشیدن طعم تنوع، آن هم در فضایی مدرن.
جایی که هم فال است و هم تماشا!
فضایی که هم امکان خرید یا آشنایی با انواع گوشی‏های جدید و دنیای تکنولوژی رو فراهم می کنه، هم با ۵ سالن سینما و اکران فیلم ها ، غذای روح و سرگرمی رو مهیا می کنه و به تازگی هم با راه اندازی فودکورت چارسو تازگی و تنوع طعم خوش غذاها رو به ارمغان آورده.
فودکورت چارسو، مانند سایر المان های مرکز خرید چارسو از اصول کیفیت ، منحصر به فرد و مدرن بودن پیروی میکنه. در این مجموعه رستوران، می تونید درکنار لذت بردن از غذاهای متنوع، از تماشای شهر، از آن سوی دیوارهای شیشه ای نمای منحصر به فرد چارسو هم لذت ببرید.
فودکورت چارسو دایره ی کامل غذاهاست؛
غذاهای دریایی، مکزیکی، ایتالیایی، انواع برگرها و مرغ سوخاری و حتی غذاهای ایرانی رو می توانید با برندهای لاوانسی، ژیلمو، چیترچیکن، سام برگر، سوفیا و زیره تجربه کنید.
علاوه بر این ها، «مودکافه» در کنار فودکورت چارسو، جاییست برای مود خوب، قهوه ی خوب و تجربه ی یک روزِ خوب!
برای انتخاب فودکورت چارسو، نگران شلوغی و جای پارک در مرکز شهر هم نباشید، این فودکورت گنجایش ۸۰۰ صندلی رو داره و نیازی به انتظار برای خالی شدن میزها ندارید و با ۱۰۰۰ واحد پارکینگ، حتی آخر هفته ها و تعطیلات هم نگرانی جای پارک نخواهید داشت.
هرچند زمان زیادی از راه اندازی فودکورت چارسو، نمی‏گذره، اما تجربه ی گروه زنو به عنوان مجری آن، در راه اندازی فودکورت‏های باشگاه انقلاب و برج میلاد خیال شما رو از کیفیت و نحوه ی سرویس دهی رستوران های چارسو راحت می کنه.

هدیه اسنپ‌فود به کاربران همگردی
کد تخفیف 50% برای سفارش اول تا سقف سفارش 15 هزار تومان : Hamgardi
کد تخفیف 15% برای همه سفارش‌ها تا سقف سفارش 100 هزار تومان : Hamgardi2
شماره تلفن:
شبکه های اجتماعی: اینستاگرام فود کورت چارسو
9.5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
3
مرتب سازی بر اساس: