شهر ممنوعه پکن | Forbidden City

آدرس: چین - پکن Gu Gong Bo Wu Yuan، Dongcheng Qu، Beijing Shi، China

10.00/10 براساس 1 رای
۶۶۹۷۲
بار این صفحه دیده شده

شهر ممنوعه بزرگترین مجموعه دست نخورده کاخ از نظر معماری در جهانه. دودمان های مینگ و چینگ برای بیش از ۵۰۰ سال در این کاخ ها سکونت داشتن و بر سرزمین پهناور چین حکمرانی می کردن. در حال حاضر شهر ممنوعه ۷۲۳ هزار مترمربع وسعت داره. در شهر ممنوعه بیش از ۷۰ ساختمان با حدود ۹۰۰۰ اتاق وجود داره، که مساحتی حدود ۱۵۰ هزار مترمربع زیربنا رو شامل می شه.
شهر ممنوعه می تواند یکی از منحصر به فرد ترین مناطقی باشد که به آن سفر می کنید. می توانید حال و هوای مرموز این منطقه را به خوبی حس کنید و از زوایای مختلف آن لذت ببرید. این شهر که بزرگ ترین مجموعه کاخ در دنیا محسوب می شود. با داشتن ۹۹۹۹ ساختمان مجزا مجموعه خارق العاده و پیچیده به حساب می آید .شهر ممنوعه در زمان فرمانروایی پادشاه مینگ در چین ساخته شد و محل سکونت خانواده ی سلطنتی به حساب می آمده است. در حال حاضر این مجموعه کاخ های سلطنتی به عنوان یکی از جذاب ترین مقاصد توریستی در کل چین شناخته می شوند و روزانه توسط انواع تورمسافرتی مورد بازدید قرار می گیرند.
Meridian Gate در این بین به عنوان بزرگ ترین دروازه ی شهر ممنوعه شناخته می شود. این دروازه در سال ۱۴۲۰ در محل ساخته شد و نمایی فوق العاده به شهر داده است از جهت دیگر می توان به قصرهای Hall of Central Harmony که در سال ۱۴۲۰ در این شهر ساخته شد اشاره کرد. قصر Palace of Heavenly Purity به عنوان محل اختصاصی امپراتور مینگ به حساب می آمده به صورتی که زندگی خصوصی مینگ، اتاق کارش، محل استراحت و جلسات مهم پادشاه در این قصر اتفاق می افتاده. به طور حتم بازدید از شهر ممنوعه می تواند یکی از جذاب ترین بخش های توریک روزه ی شما به حساب بیاید.

شماره تلفن:
10.0
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
3
مرتب سازی بر اساس:
x