مجتمع گردشگری بابا قدرت (رستوران باباقدرت)

آدرس: ایران - خراسان رضوی - مشهد انتهای بازار امام رضا (علیه السلام) ، میدان ۱۷ شهریور ، بلوار صدر ، نبش صدر ۱۶

5.22/10 براساس 9 رای
۱۶۳۷۳۶
بار این صفحه دیده شده

اگه مسافر شهر مشهد هستین و دوست دارین یه وعده غذایی بی نظیر توی یه مجموعه تاریخی نوش جان کنین، سری به "مجتمع گردشگری باباقدرت" بزنین. "مجتمع گردشگری باباقدرت" بنائیه متعلق به دوران قاجار و با قدمتی بیش از دو قرن که توسط استادکاران معمار و هنرمند ایرانی ساخته شده. این اثر ارزشمند در سال ۱۳۸۰ توسط سازمان میراث فرهنگی به عنوان یکی از آثار ملی به ثبت رسید. این مجتمع شامل رستوران سنتی، چایخانه سنتی و بازارچه سنتی میشه و ۴ گواهینامه بین المللی از کشور انگلستان در زمینه خدمات توریسم و رستوران داره.
این رستوران شلوغ و شناخته شده کیفیت غذایی خیلی خوبی داره و بیشتر اهالی مشهد مهمونای خیلی عزیز و البته سخت پسندشونو به این رستوران دعوت می کنن . توصیه می کنیم به این رستوران سر بزنین و از غذاش لذت ببرین .

به تازگی این مجمع گردشگری در تهران (پاسداران) سفره خانه ای زیبا و خاطره انگیز در فضایی ترکیبی (سنتی و مدرن ) تاسیس کرده که پذیرای مهمانان و ساکنین شهر تهران است. در بین رستوران ها و سفره خانه های زیادی که توی شهر وجود دارن، "سفره خانه باباقدرت" یکی از بهترین گزینه هاست که چهار گواهینامه بین المللی از کشور انگستان در زمینه خدمات توریسم و رستوران داره.

شماره تلفن:
5.2
شما هم رای بدهید
کارت خوان: دارد
پارکینگ: دارد
جای پارک: به راحتی
رزرو: تلفنی
حق سرویس: 15
سرویس:ناهار، شام
ظرفیت و تعداد صندلی: 100-150
تعداد نظرات کاربران
63
مرتب سازی بر اساس: