سم زدایی دیجیتالی از کف پا و دفع مواد زیست محیطی از بدن در کلینیک پوست و زیبایی ونک

آدرس: ایران - تهران - تهران بالاتر از ونک - نرسیده به میرداماد - کوچه والی نژاد - پلاک۳۴ - طبقه ۳

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۳۴۷۰
بار این صفحه دیده شده

۹۰% تخفیف سم زدایی دیجیتالی از کف پا و دفع مواد زیست محیطی از بدن در کلینیک پوست و زیبایی ونک با پرداخت ۱۴،۳۰۰تومان به جای ۱۴۳،۰۰۰ تومان
 دستگاه سم زدایی: الکـترولـیز آب تـوسـط دستگاه، یک کنورتور و الکـترولیت انجام شده. بـا تولـید یـونهای منفی درمحـفـظه، سمومی در بدن که دارای بار مثبت و ریز باشند به سمت پایین کشیده میشوند، از پا خارج و سبب تغییر رنگ آب داخل محفظه می گردد. تعـدادی از یونها از طریق کف پا وارد بدن شده و سموم را به خود جـذب می کـنند که ازطریق کلیه به راحتی دفع خواهند شد اکنون بر اساس اینکه چه ماده ای دفع شـده اسـت ، تـغییر رنگ آب نیز متفاوت خواهد بود.
سم زدایی با دستگاه دیجیتالی
وقتی غذا می خوریم و آب می نوشیم، وقتی عصبانی می شویم و استرس داریم و حتی وقتینفس می کشیم، سموم مختلفی را وارد بدنمان می کنیم...
این سموم در خون ما واردمی شوند و به طریقی باید آنها را از جریان خون دور کنیم وگرنه با هر بار گردش دربدن به ارگان های مختلف ما صدمه می زند. هر روز کبد، کلیه ها، روده ها، پوست، غددلنفاوی و ریه های ما سعی می کنند این مواد مضر و سم ها را از بدن دفع کنند.
برای خلاص شدن از آلودگی های جدی زیست محیطی باید از شر یونهای سمی خلاص شد.
پاکسازی یونهای سمی یک قدرت جاودانی برای از بین بردن اثرات بد ناشی از آلودگی های محیط زیست است. امروزه توسعه سریع علم و فن آوری و انواع ابزارهای مکانیکی از قبیل حمل و نقل، ماشین آلات و غیره... انواع مختلف گازهای مضر را وارد جو و هوا می کند. هوای بسیاری از کلانشهرها هم مملو از آلودگی است. هر روز این گازها به بدن ما حمله کرده و هر روز مقدار بیشتری از آن وارد بدن می شود. علاوه بر این آلودگی ها، روشهای غذایی غلط، فست فودها، نوشابه ها، چایی و مواد شیمیایی داخل مواد غذایی، تنقلات غیرطبیعی و... بدن ما را بیشتر سمی کرده و به سلامتی بدن حمله می کنند.
بنابراین بدن ما انباشته از بسیاری سموم است و کسی نمی تواند ادعا کند که هیچ سمی در بدن او نیست. اگر این سموم از بدن دفع نشود، اثر نامطلوب در پوست و زیبایی ما گذاشته و یا  دچار بیماریهای متعدد شده، یا عمر ما کم و به پیری زود رس مبتلا می شویم.
زیست شناس روسی و روانشناس معروف دکتر چنیکفاپل ریش که جایزه نوبل پزشکی به او اهدا شد معتقد است که سموم در بدن انسان از درون بدن را مسموم می کنند و این مسمومیت عامل اصلی ایجاد درد و رنج انسان و منشأ ابتلا به بیماری ها است.
این کار بر پایه الکتروشیمی، دیالیز، نظریه های مربوط به سم زدایی و فیزیک بنا شده است و با استفاده از روشهای درمانی از طریق پا، سلولهای بدن را ترمیم، بهبود و فعال می کند.
کل این فرآیند سم زدائی، ایمن، راحت، سریع، مؤثر، هدفمند و قابل اندازه گیری است. با استفاده از این نوع روش سم زدایی از بدن، شگفت زده خواهیم شد. چراکه متوجه می شویم به میزان قابل توجهی خواب ما بهبود می یابد، فشار خون نرمال می شود، قند خون کاهش می یابد و به تدریج درد کم می شود و به وضوح متوجه می شویم که خستگی ما دفع و سیستم ایمنی قوی تری خواهیم داشت. و آنچه بیش از همه قابل توجه است، شفافیت و نرمی پوست است. پوست حالت الاستیک پیدا می کند و تمام اینها پس از استفاده از دستگاه آب گرم پا و دفع یونهای مضر رخ می دهد.
در حالت ایده آل ۱۲ جلسه سم زدایی باید انجام شود (هفته ای ۲ بار) و پس از آن هر ماه یکبار. بدین ترتیب از شر سموم انباشته شده در بدن خلاص می شویم.
چگونه این دستگاه بدن را سم زدایی می کند؟
دستگاه بدن را سم زدائی نمی کند، بلکه دستگاه با استفاده از انرژی زیستی طبیعی بدن، بدن را تحریک می کند و در نهایت بدن خود بطور خودکار سموم را دفع می کند و مقدار انرژی در بدن را متعادل می کند. به همین دلیل است که پس از استفاده از این دستگاه احساس شادابی بیشتر خواهیم کرد. به همین دلیل گاهی دفعه دوم سم زدایی دارای آبی تیره تر از دفعه اول است! زیرا با سمزدایی دفعه اول، گویی تازه بدن از حالت خواب و سستی خارج شده و تازه آماده دفع مواد سمی می شود. ولی معمولا از دفعه سوم بتدریج آب، رنگ بهتری پیدا می کند.
همانطور که در شکل زیر مشخص است، در طول مدت سم زدایی، سموم بدن به تدریج از پا خارج شده و رنگ آب تغییر می کند. و هر چه از زمان سمزدایی بگذرد، رنگ آب پررنگتر می شود. پس از اتمام هر جلسه سم زدایی، رنگ آب برای انسانهای مختلف، متفاوت است. یک درمانگر، از رنگ آب و مواد تشکیل دهنده آن می تواند تشخیص دهد که کدام قسمت از بدن شخص، مشکلات بیشتری دارد. به عنوان مثال رنگ قهوه ای پر رنگ ، نشان دهنده وجود مشکل بیشتر در کبد می باشد.

تاریخ از 15 فروردین 1396 الی 20 اردیبهشت 1396
ویژگی‌ها
  • 90% تخفیف سم زدایی دیجیتالی از کف پا و دفع مواد زیست محیطی از بدن در کلینیک  پوست و زیبایی ونک با پرداخت 14،300تومان به جای 143،000 تومان
  • آف 360 در لحظه : امکان استفاده از یک لحظه پس از خریدسم زدایی دیجیتالی از بدنسم زدایی از کف پا و دفع مواد زائد زیست محیطی از بدنایجاد احساس بهتردفع فلزات سنگیناثر مثبت بر کاهش وزنتسکین آلرژی فصلیبهبود خوابافزایش سطح اکسیژن سلولهاغیر فعال کردن ویروسها ، مخمرها ، باکتریها و قارچ هاافزایش قدرت بهبودی پس از بیماری یا انجام عمل جراحی و یا تصادفهاکاهش التهاب رهایی از تنشبهبود جذب مواد غذاییاثر مثبت بر سیستم ایمنی بدنتسکین علایم نقرس ، تورم مفاصل ، درد ، سردردشفافیت و نرمی پوسترفع خستگی مزمن و کمک به بهبود افسردگی و کاهش اضطرابتنظیم گردش خون و رفع اختلالات آنکمک به بهبود دردهای عضلانی و استخوانیکمک به بهبود کلیه بیماریهای پوستیکاهش سریع اسید اوریک و اسید لاکتیکرفع گرفتگی ماهیچه ها و بالا بردن ایمنی بدنکمک به کاهش وزن بدناز بین بردن رسوبات فزات سنگین مانند سرب و جیوهافزایش انرژی طبیعی بدن بعلت تخلیه اسیدهای مضرافزایش آرامش و خواب عمیقبطرف کننده برونشیت و گرفتگی سینوس هامناسب برای عموم به غیر از افرادی که بدنشان دارای فلز یا پلاتین می باشد.افرادی که شیمی درمانی یا پرتو درمانی دارند و زنان باردار و مبتلایان به سرع نمی توانند استفاده کنند.مبلغ 15،000 تومان هزینه مواد مصرفی بصورت جداگانه در کلینیک دریافت می گردد.
شرایط استفاده
  • هر بن آف 360 مخصوص یک جلسه میکرونیدلینگساعات نوبت دهی روزهای زوج از ساعت 13 الی 16.30لطفا قبل از مراجعه به مرکز با شماره 88675317  تماس حاصل نماییدآف 360 خریداری شده قابل استرداد نمی باشدارائه پرینت کد آف 360 الزامی می باشدخریدار عزیز استفاده از کد آف 360 خود را به روزهای آخر موکول نفرمایید.
شماره تلفن:
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.