با استفاده از کویتیشن لاغری با چربی های اضافه بدن خود خداحافظی نمایید

آدرس: ایران - تهران - تهران سهروردی شمالی -خیابان میرزایی زینالی- کوچه پاکزادنیا-سرای محله عباس-کلینیک سلامتی

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۱۷۲
بار این صفحه دیده شده

۹۰% تخفیف یک جلسه کویتیشن لاغری در کلینیک سلامتی با پرداخت ۷،۰۰۰ تومان به جای ۷۰،۰۰۰ تومان
کویتیشن یک روش جدید و بدون نیاز به جراحی برای حذف چربی های اضافی بدن است و هیچ احتیاجی به جراحی، بیهوشی، بستری شدن و دوران نقاهت ندارد. دستگاه کویتشن با امواج اولتراسوند کار می کند، در اثر برخورد امواج اولتراسوند (نوعی امواج صوتی) با فرکانس بسیار زیاد با مولکول های آب میان بافتی، حبابهای ریزی در اطراف سلول های چربی ایجاد می شود. این حبابها که به شدت تحت تاثیر امواج اولتراسوند می باشند، در حال لرزش و فوران بوده و در اثربرخورد این حبابها با دیواره ی سلول های چربی و ترکیدن آنها سبب پارگی دیواره ی سلولهای چربی و بیرون ریختن چربی می شود.

تاریخ از 15 فروردین 1396 الی 15 اردیبهشت 1396
ویژگی‌ها
  • 90% تخفیف یک جلسه کویتیشن لاغری در کلینیک سلامتی با پرداخت 7،000 تومان به جای 70،000 تومان
  • آف 360 در لحظه : امکان استفاده از یک لحظه پس از خرید
  • نوع خدمات : کویتیشن لاغریتعداد کوپن مورد نیاز : 
  • شکم ، پهلو و زیر شکم : 4 کوپن
  • ران و باسن :4 کوپن
  • بازو و ساق پا : 4 کوپن رفع چاقی موضعی با کویتیشن لاغریاز بین برنده سلولیت های بدن روش  کویتیشن امن و بدون نیاز به عمل جراحی استبدن خود را بدون  نیاز رژیم و دردسرهای آن لاغر کنید  کویتیشن کل بدن مناسب برای فرم دهی  و لاغری تمام اندام های بدناز بین بردن چربی های زیر چانهشکستن سلول های چربی و کمک به دفع آنزیر نظر کارشناس ارشد تغذیه و فیزیولوژی ورزشیمخاطب : بانوانجای پارک آسان داردهزینه جانبی : مبلغ 5،000 تومان هزینه ژل و کاور ویژه  بصورت جداگانه در محل دریافت می گردد.
شرایط استفاده
  • هر آف 360 قابل استفاده برای یک نفرو یک جلسهمراجعه فقط با رزرو و هماهنگی قبلی با شماره تلفن کلینیک سلامتیبدون هماهنگی قبلی، کلینیک سلامتی از ارائه خدمات معذور استتلفن هماهنگی : 09124779252به تعداد مورد نیاز برای هر ناحیه کوپن تهیه نمایید.ارائه پرینت آف 360  الزامی ا ستقبل از تهیه آف 360 بررسیهای لازم را به عمل آوریدآف 360 خریداری شده قابل استرداد نمی باشد
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
x