اندامی مناسب و زیبا با خارج کردن چربی های اضافه با لیپوماتیک در مطب دکتر ضابطی

آدرس: ایران - تهران - تهران سعادت آباد-بین سرو و کتابی - پلاک ۱۲۱ - طبقه اول - واحد ۱

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۲۵۵
بار این صفحه دیده شده

۹۰%تخفیف یک جلسه مشاوره جراحی لیپوماتیک و پیکرتراشی در مطب دکتر ضابطی با پرداخت ۸۰۰ تومان به جای ۸،۰۰۰ تومان
دستگاه لیزر لیپوماتیک – Lipomatic
دستگاه لیزر لیپوماتیک پیشرفته ترین و مدرنترین دستگاهای لیپولیز در جهان است که اولین بار توسط یک جراح آلمانی ابداع شده. لیپولیزلیپوماتیک روشی مطمئن، موثر، بی خطر و دقیق است که چربی های اضافه بدن را خارج می کند در تمامی نواحی بدن قابل استفاده است و جایگزین برتری برای لیپولیزر، لیپوساکشن ولیپولیز اولتراسونیک می باشد.
این دستگاه با کانولای قابل انعطاف در اندازه های مختلف داروی بی حسی را به طور یکنواخت وارد چربی زیر پوست می کند و نیاز به داروی بی حسی کمتری نسبت به سایر روش های لیپوساکشن ولیپولیزر دارد. حرکات چرخشی و گردشی سه بعدی کانولای دارای انعطاف همچنین سبب تحریک سلول های فیبروپلاست پوست می شود و با تولید کلاژن بیشتر، پوست آن ناحیه طی چند هفته تاچند ماه سفت تر خواهد شد و در مقایسه با لیپولیزر و لیپوساکشن جمع شدگی پوست یکنواخت تر و مناسب تری ایجاد می کند.
لیپوماتیک اینفراسونیک دارای سیستم ایمنی فعال می باشد که وقتی به بافت غیر چربی برخورد می کند دستگاه را متوقف می کند بنابراین خطر پارگی احشائی و یا پرفوراسیون ندارد و بدلیل عدم ایجاد حرارت در بافت چربی خطر سوختگی پوست، نکروز پوست و یا سوختگی محل ورود کانولا را ندارد. در افرادی که قبلا لیپوساکشن شده اند و چربی آن ناحیه فیبروتیک و سفت شده است و همچنین در نواحی سینه آقایان و یا کمر که چربی بطور طبیعی فیبروتیک است، دستگاه لیپوماتیک با تکنولوژی منحصر به فرد خود این امکان را به جراح می دهد که عمل راحت تر و با زحمت کمتر انجام پذیرد.

تاریخ از 07 دی 1395 الی 28 دی 1395
ویژگی‌ها
  • 90%تخفیف یک جلسه مشاوره جراحی لیپوماتیک و پیکرتراشی در مطب دکتر ضابطی با پرداخت 800 تومان به جای 8،000 تومان
  • آف 360 در لحظه : امکان استفاده از یک لحظه پس از خریداندامی مناسب و زیبا با خارج کردن چربی های اضافه با لیپوماتیک در مطب دکتر ضابطیدستگاه لیزر لیپوماتیک پیشرفته ترین و مدرنترین دستگاهای لیپولیز کاهش سایز در یک جلسهلاغری شکم و پهلوتحت نظر پزشک متخصص و مجرب
شرایط استفاده
  • هر آف 360 قابل استفاده برای یک نفر و یک جلسه مشاوره می باشد.برای خود و دوستانتان خرید کنید .مراجعه تنها با هماهنگی قبلی با شماره های  22603494 - 22603495آف 360 های خریداری شده در 1 جلسه قابل استفاده هستندبدون هماهنگی قبلی، کلینیک زیبایی دکترضابطی  از ارائه خدمات معذور استارائه پرینت آف 360  الزامی ستقبل از تهیه آف 360 بررسیهای لازم را به عمل آوریدآف 360 خریداری شده قابل استرداد نمی باشد
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.