زیبایی و درخشندگی با لیزر موهای زائد کامل بدن با دستگاه الکساندرایت در مطب دکتر ضابطی

آدرس: ایران - تهران - تهران سعادت آباد-بین سرو و کتابی - پلاک ۱۲۱ - طبقه اول - واحد ۱

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۳۵۸
بار این صفحه دیده شده

۴۳% تخفیف لیزر موهای زائد کامل بدن با دستگاه الکساندرایت در مطب دکتر ضابطی با پرداخت ۵۱۳،۰۰۰ تومان به جای ۹۰۰،۰۰۰ تومان
در بسیاری از افراد اپیلاسیون با موم سبب ایجاد لک،قرمزی یا فرورفتگی در سطح پوست می شود. لیزر موهای زائد با الکساندرایت می تواند باعث کاهش دائمی موهای زائد در تمام نقاط بدن تقریبا بدون عارضه و با کمترین میزان درد شود و به همین دلیل است که لیزر الکساندرایت یکی از موثرترین روش های درمان پرمویی به شمار می رود.
در حال حاضر بهترین دستگاه لیزر مو در تمام دنیا لیزر الکساندرایت می باشد و از نظر میزان تاثیر، سرعت، کم بودن عوارض و کم بودن درد بی رقیب است.
با مراجعه به مرکز لیزر دکتر ضابطی  و استفاده از دستگاه پیشرفته الکساندرایت و تحت نظر پزشک متخصص و در محیطی کاملا بهداشتی برای همیشه با موهای زائد خود خداحافظی کنید.

تاریخ از 06 فروردین 1396 الی 31 فروردین 1396
ویژگی‌ها
  • 43% تخفیف لیزرموهای زائد کامل بدن با دستگاه الکساندرایت در مطب دکتر ضابطی با پرداخت 513،000 تومان به جای 900،000 تومان
  • آف 360 در لحظه : امکان استفاده از یک لحظه پس از خریدتاریخ مراجعه برای انجام لیزر،  پس از خرید آف 360  از 10 الی 18 هر ماه می باشد. لیزر  الکساندرایت Alexandrite  بسیار قوی در جهت رفع موهای زائد عمل می کند.قابل پیش خرید برای تمامی جلسات لیزر(چهار تا شش جلسه)یکی از خصوصیات منحصر به فرد قابل تنظیم بودن طول موج و میزان انرژی برای از بین بردن هر نوع پوست و مو آخرین تکنولوژی 2016 آمریکا در رفع موهای زائدتحت نظر پزشک متخصص و مجربموثر در درمان تمامی انواع موهای زائد حتی کرکی و نازکبالاترین سیستم کولینگ بدون درد و تضمینیهر آف 360 قابل استفاده برای یک نفر و کل بدن می باشد.
شرایط استفاده
  • هر آف 360 قابل استفاده برای یک نفر و کل بدن می باشد.برای خود و دوستانتان خرید کنید .مراجعه تنها با هماهنگی قبلی با شماره های  22063494-22063495آف 360 های خریداری شده در 1 جلسه قابل استفاده هستندقابل پیش خرید برای تمامی جلسات لیزر(چهار تا شش جلسه)بدون هماهنگی قبلی، کلینیک زیبایی دکترضابطی  از ارائه خدمات معذور استارائه پرینت آف 360  الزامی ستقبل از تهیه آف 360 بررسیهای لازم را به عمل آوریدآف 360 خریداری شده قابل استرداد نمی باشد
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
1
مرتب سازی بر اساس: