هیجان و نشاط بازی پینت بال در باشگاه پینت بال فارست ۲

آدرس: ایران - تهران - تهران شهرک اکباتان، فاز ۱، خیابان مخابرات، خیابان ورزش، مجموعه ورزشی پاس قوامین

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۲۲۵
بار این صفحه دیده شده

ورودی باشگاه پینت بال فارست ۲ با ۸۰% تخفیف و پرداخت ۲،۴۰۰ تومان به جای ۱۲،۰۰۰ تومان
در حین خواندن متن رنگی نشوید!
درباره تاریخچه ورزش پینت بال چه اطلاعاتی دارید؟
اوایل دهه ۱۹۷۰ در وزارت کشاورزی امریکا ماشین هایی وجود داشت که پشت آنها پمپی متصل بود و رنگ را به مسافت های دور پرتاب می کرد و با این وسیله، درخت هایی را که باید قطع یا هرس می شدند، علامت گذاری می کردند. ایده تبدیل این سیستم به صورت یک بازی هم از آن زمان آغاز شد.
در سال ۱۹۸۱ در امریکای شمالی اولین بازی پینت بال به طور رسمی با ۱۲ بازیکن مسلح به نشانه روهای بادی با هدف تسخیر پرچم شروع و به شکل امروزی پایه گذاری شد. اکنون نزدیک دو دهه است که پینت بال به طور رسمی بازی می شود و چندین سال است که به کمیته بین المللی المپیک معرفی شده است تا در بازی های المپیک به عنوان ورزشی جدید وارد شود. این ورزش مهیج که از آن به عنوان شطرنج زنده نام می برند از سال ۱۳۸۰ وارد ایران شد.
جالب است بدانید پینت بال اخیرا در جهان به عنوان چهارمین ورزش پُر تحرک محسوب می شود و حتی از "اسنو بورد" نیز جلو تر زده است . آمار مختصری از ورزش پینت بال نشان می دهد که تنها در امریکای شمالی ۱۴۰۰ زمین پینت بال و ۷۶۰۰ تیم فعال و ۳۲۵ لیگ مسابقه وجود دارد.
حتما سِری در این ورزش وجود دارد که از آن به عنوان شطرنج زنده و پرتحرک جهان یاد می کنند. اگر تا حالا این ورزش مهیج فکری را تجربه نکرده اید همین حالا تجربه کنید و اگر هم تجربه بازی پینت بال را دارید، پس معطل چه هستید؟ خود و دوستانتان را به یک بازی مهیج دیگر با یک سناریوی جدید دعوت کنید.

تاریخ از 03 آذر 1395 الی 08 اسفند 1395
ویژگی‌ها
  • ورودی باشگاه پینت بال فارست 2 با 80% تخفیف و پرداخت 2،400 تومان به جای 12،000 تومان ارائه تجهیزات لازم شامل: اسلحه پینت بال، ماسک، گردن پوش، دستکش، لباس وسژه، جلیقه ضد ضربه، کلاه، مارکربا تجهیزات نو و آکبندهر بسته 50 عددی تیر به مبلغ 9000 تومان و با پرداخت هزینه به صورت جداگانه در محلگروه های حداقل 10 نفره و حداکثر 20 نفرهاستفاده از گلوله های شخصی ممنوع میباشد.امکان بازی همزمان آقایان و بانوانساعت مراجعه : همه روزه از ساعت 8/30 صبح الی 22/30 (سانس های 2 ساعته )این بازی مناسب برای افراد بالای 150 سانتی متر میباشد.همراه داشتن یک کفش ورزشی الزامی میباشد.همراهی مربی ، داور و ناظربازیسیستم صوتی پیشرفته و دستگاه دودساززمین بازی چمن مصنوعی استفاده از موانع طبیعی و مصنوعیدرارای پارکینگ رایگانوسعت زمین 2200 متر مربع
شرایط استفاده
  • آف 360 : امکان استفاده از یک لحظه پس از خرید تا پایان مهلت استفادههر آف 360 مخصوص یک نفر میباشد.مراجعه حتما با هماهنگی قبلیارائه پرینت کد آف 360 الزامی میباشد.در صورت عدم حضور در زمان تعیین شده آف 360 های خریداری شده ابطال و هیچگونه هزینه ای استرداد نمی گرددخریدار عزیز لطفا استفاده از آف360 خود را به روزهای پایانی موکول نفرمایید.قبل از تهیه آف 360 حتما بررسی های لازم را بعمل آورید.
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
x