بازی و هیجان در باشگاه پینت بال پارک چیتگر با ۹۷% تخفیف

آدرس: ایران - تهران - تهران اتوبان تهران کرج - بعد از عوارضی -ورودی ۳ پارک چیتگر

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۳۱۸
بار این صفحه دیده شده

۹۷% تخفیف ورودی باشگاه پینت بال پارک چیتگر با پرداخت ۳۳۰ تومان به جای ۱۱،۰۰۰ تومان
در حین خواندن متن رنگی نشوید!
درباره تاریخچه ورزش پینت بال چه اطلاعاتی دارید؟
اوایل دهه ۱۹۷۰ در وزارت کشاورزی امریکا ماشین هایی وجود داشت که پشت آنها پمپی متصل بود و رنگ را به مسافت های دور پرتاب می کرد و با این وسیله، درخت هایی را که باید قطع یا هرس می شدند، علامت گذاری می کردند. ایده تبدیل این سیستم به صورت یک بازی هم از آن زمان آغاز شد.
در سال ۱۹۸۱ در امریکای شمالی اولین بازی پینت بال به طور رسمی با ۱۲ بازیکن مسلح به نشانه روهای بادی با هدف تسخیر پرچم شروع و به شکل امروزی پایه گذاری شد. اکنون نزدیک دو دهه است که پینت بال به طور رسمی بازی می شود و چندین سال است که به کمیته بین المللی المپیک معرفی شده است تا در بازی های المپیک به عنوان ورزشی جدید وارد شود. این ورزش مهیج که از آن به عنوان شطرنج زنده نام می برند از سال ۱۳۸۰ وارد ایران شد.
جالب است بدانید پینت بال اخیرا در جهان به عنوان چهارمین ورزش پُر تحرک محسوب می شود و حتی از "اسنو بورد" نیز جلو تر زده است . آمار مختصری از ورزش پینت بال نشان می دهد که تنها در امریکای شمالی ۱۴۰۰ زمین پینت بال و ۷۶۰۰ تیم فعال و ۳۲۵ لیگ مسابقه وجود دارد.
حتما سِری در این ورزش وجود دارد که از آن به عنوان شطرنج زنده و پرتحرک جهان یاد می کنند. اگر تا حالا این ورزش مهیج فکری را تجربه نکرده اید همین حالا تجربه کنید و اگر هم تجربه بازی پینت بال را دارید، پس معطل چه هستید؟ خود و دوستانتان را به یک بازی مهیج دیگر با یک سناریوی جدید دعوت کنید.

تاریخ از 12 آبان 1395 الی 10 اسفند 1395
ویژگی‌ها
  • 97% تخفیف ورودی باشگاه پینت بال پارک چیتگر با پرداخت 330 تومان به جای 11،000 تومان ورودی 2 ساعت بازی پینت بال در باشگاه چیتگر امکان استفاده بانوان و آقایان به صورت همزمان بزرگترین زمین چمن پینت بال تورنومنت تهران با مساحت 2000 مترمربع نزدیک به دریاچه چیتگر سیستم  پخش موزیک سیستم بخار در محوطه بازی سیستم روشنایی مجهز و زیبا و نور پردازی لیزری در شب همراه با داوران مجرب هر 50 عدد تیر 9000 تومان می باشد که در محل پرداخت می شود تجهیزات  شامل جلیقه، دستکش مخصوص، لباس مخصوص، ماسک و روسری مخصوص خانم ها پارکینگ مجزا رایگان دسترسی سریع و آسان به پیست دوچرخه سواری، اسب دوانی، والیبال ساحلی و دریاچه چیتگر امکان استفاده از بوفه با پرداخت هزینه جداگانه در محل
شرایط استفاده
  • تعداد مورد نیاز کد آف 360 برای بازی : حداقل 8 آف 360 و حداکثر 22 آف 360هر آف 360 قابل استفاده برای یک نفربرای دوستان خود خریداری کنیدزمان مراجعه: همه روزه از ساعت 7:00 صبح الی 1:00 بامدادقبل از مراجعه حتما با شماره زیر تماس حاصل نمایید و وقت رزرو نماییدشماره تلفن تماس : 02144908707ارائه پرینت کد آف 360 الزامی استآف 360 خریداری شده قابل استرداد نمی باشدلطفا استفاده از آف 360 خود را به روزهای آخر موکول نفرمایید
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
1
مرتب سازی بر اساس: