پوستی صاف و یکدست با خالبرداری در کلینیک زیبایی سبز با ۷۸% تخفیف

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان جمهوری- خیابان ۱۲فروردین- نرسیده به آذربایجان- نبش کوچه تیموری- ساختمان پزشکان بهار- طبقه۳- کلینیک سبز

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۱۶۷
بار این صفحه دیده شده

۷۸% تخفیف یک جلسه خالبرداری با لیزر در کلینیک زیبایی سبز با پرداخت ۱۵،۴۰۰ تومان به جای ۷۰،۰۰۰ تومان
داشتن یک پوست صاف و سالم نشان دهنده سلامت فرد است. خال ها می توانند به دلیل عوامل محیطی، ژنتیکی و یا تغییرات هورمونی بر روی پوست ما ظاهر شوند.
خالها در اصل قسمتی از پوست هستند که رشد می کنند و معمولاً به رنگ قهوه ای یا سیاه ظاهر می شوند. خالها به صورت منفرد یا گروهی در هر قسمتی از پوست می توانند رشد کنند. خال ها اگرچه در مواردی به زیبایی فرد کمک می کنند اما در بیشتر موارد در جاهایی نامناسب مانند اطراف چشم و بینی و لب قرار داشته و بشدت زیبایی صورت را کم می کنند.اگر می خواهید پوست صاف و یک دست داشته باشید می توانید با برداشتن خالها، تغییری شگفت را احساس کنید.

تاریخ از 15 فروردین 1396 الی 25 اردیبهشت 1396
ویژگی‌ها
  • 78% تخفیف یک جلسه خالبرداری با لیزر در کلینیک زیبایی سبز با پرداخت 15،400 تومان به جای 70،000 تومان
  • آف 360 در لحظه : استفاده از یک لحظه پس از خرید از بین بردن خال های بدنپوستی صاف و یکدست داشته باشیدمناسب برای انواع پوستمساحت کلینیک 150مترانجام کلیه خدمات توسط پزشکویژه آقایان و بانوانارائه خدمات بدون دریافت هزینه اضافیدارای کارت خوان
شرایط استفاده
  • هر بن آف 360 مخصوص یک جلسه خالبرداریساعات ارائه خدمات :  15:30 صبح الی 19لطفا قبل از مراجعه به مرکز با شماره هماهنگی بخش آدرس تماس حاصل نماییدآف 360 خریداری شده قابل استرداد نمی باشدارائه پرینت کد آف 360 الزامی می باشدخریدار عزیز استفاده از کد آف 360 خود را به روزهای آخر موکول نفرمایید.
شماره تلفن:
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.