جشن و شادی بهمراه قرعه کشی در تور ۲،۵ روزه کویر مصر در هتل زیبای یه تا از آژانس آرمین پرواز

آدرس: ایران - تهران - تهران تهران، خیابان سهروردی شمالی ، بالاتر از مطهری ، بین کوچه باغ و کوچه آزادی ، پلاک ۲۷۰ ، طبقه ۱

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۵۱۲
بار این صفحه دیده شده

۳۰% تخفیف جشنواره زمستانی تور ۲،۵ روزه کویر رویایی مصر از آژانس مسافرتی آرمین پرواز با پرداخت ۱۸۵،۵۰۰ تومان به جای ۲۶۵،۰۰۰ تومان
 کویر مصر نام روستایی در شمال شرقی اصفهان است. کویر مصر هم برگرفته از نام همین روستا است. در گذشته ای نه چندان دور فردی به نام یوسف، با احداث قناتی در این منطقه کویری آبادانی را به این کویر آورد و به همین دلیل این منطقه به نام مزرعه یوسف شهرت یافت. بعدها که مزرعه گسترده تر شد، افراد بیشتری در این منطقه ساکن شدند. طبق پیشینه تاریخی که حضرت یوسف در دوره خود عزیز مصر بود، این مزرعه یوسف که دیگر روستا شده بود، نام مصر را به خود گرفت.
کویر مصر، روستایی در دل دشت کویر است. اگر نقشه ایران را ببنید قسمتی را در مرکز آن مشاهده می کنید که کمترین آبادی و جاده در آنجاست، کویر مصر هم در همین منطقه واقع شده.
قدم زدن روی تپه های شن روان، شترسواری در دل کویر، نیزارهای کویری، تماشای طلوع و غروب زیبای آفتاب در کویر و ... خاطراتی ماندگار را در این تور کویر برای گردشگران به همراه می آورد.

تاریخ از 22 آذر 1395 الی 06 بهمن 1395
ویژگی‌ها
  • 30% تخفیف جشنواره زمستانی تور 2،5 روزه کویر رویایی مصر از آژانس مسافرتی آرمین پرواز با پرداخت 185،500 تومان به جای 265،000 تومانتاریخ های حرکت : چهارشنبه 8 دی ماه از ساعت 19چهارشنبه 22 دی ماه از ساعت 19چهارشنبه 6 بهمن ماه از ساعت 19جمعه 8 بهمن ماه از ساعت 19تاریخ برگشت : جمعه ساعت 20اقامت در هتل بسیار زیبای سنتی  یه تا در روستای بیاضه ، دارای اتاقهای مجهز به تخت خواب 2 الی 4 نفره و سرویس بهداشتی مجزا و کامل ، سرویس فرنگی ، مینی بار ، شوفاژجشنواره زمستانی POLAROID بهمراه قرعه کشی یک عدد دوربین خدمات : دو وعده صبحانه کامل محلی بصورت بوفه دو وعده ناهاریک وعده شام بیمه گروهیلیدر مجرب و مسلط به منطقهاتوبوس توریستی VIPگشت ها : شب نشینی دور آتشبازدید از نارین قلعهبازدید از نخلستان و بافت کشاورزی روستای بیاضهبازدید از قنات های تاریخیرصد آسمان پرستاره کویرشتر سواری، سافاری ، موتور سواریلطفا بلافاصله پس از خرید آف360 با آژانس مسافرتی آرمین پرواز یا لیدر  جهت هماهنگی و رزرو تماس حاصل فرمایید.
شرایط استفاده
  • آف 360 در لحظه : امکان استفاده از یک لحظه پس از خریدعدم محدودیت در خردید آف 360پس از خرید با شماره های 88176707 - 88176721 آژانس مسافرتی آرمین پرواز تماس و هماهنگ نمایید.برای خود و دوستانتان خرید نمایید.هر آف 360 مخصوص یک نفر و یک بار استفاده می باشد.پرینت آف 360 الزامی می باشد.آف 360 خریداری شده قابل استرداد نمی بلشد.پس از خرید آف 360 با شماره های آژانس آرمین پرواز جهت هماهنگی و رزرو تماس حاصل فرمایید.
شماره تلفن:
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.