۳۸% تخفیف پرواز رویایی با پاراگلایدر در آسمان تهران با خلبان عیسی زاده

آدرس: ایران - تهران - تهران اتوبان همت،ایستگاه وردآورد

0.00/10 براساس 0 رای
تمام شده
۱۵۵
بار این صفحه دیده شده

۳۹% تخفیف برای پرواز رویایی با پاراگلایدر در آسمان تهران یا دماوند با خلبان عیسی زاده
پاراگلایدرعیسی زاده
.

تاریخ از 28 مهر 1395 الی 13 آبان 1395
ویژگی‌ها
  • یک جلسه پرواز در تهران(همت) یا دماند با پاراگلایدر عیسی زاده تنها با پرداخت 123000 تومان اما به ارزش 200000 تومان (39% تخفیف)
  •  ویژه آقایان و بانوانثبت لحظه های رویاییهزینه فیلم برداری و عکسبرداری پرواز با پاراگلایدر 20000 تومان در محل دریافت می شودخلبان مجرب پارا گلایدردر صورت کنسل شدن برنامه پرواز با پاراگلایدر به دلیل شرایط جوی اعتبار کد تخفیفان همچنان برقرار بوده و در اولین فرصت قابل استفاده خواهد بودبا توجه به اینکه شرایط پرواز با پاراگلایدر متناسب با وضعیت آب و هوا و شرایط جوی متغیر خواهد بود در صورت تهیه تخفیفان ، "حتما" نیاز به هماهنگی تلفنی خواهد بود. 
  • امکان پرواز برای تمامی سنین با توجه به رنج وزنی (٤٠ الی ١٣٠ کیلوگرم) وسایل مورد نیاز : لباس گرم و کفش ورزشی مناسبپرواز , جذاب ترین و پرهیجان ترین و لذت بخش ترین ورزش و تفریح می باشد، در انتخاب کادر آموزش و پرنده ای که خود را به او می سپارید دقت فرمایید تا این 30دقیقه ای که قرار است لذت بخش ترین لحظه ی زندگیتان بشود تبدیل به . . .
شرایط استفاده
  • حتما حداقل 2 روز هماهنگی قبلی برای پرواز با پاراگلایدر الزامیست.هماهنگی پیش از مراجعه الزامیست لطفا کد تخفیفان خود را به همراه داشته باشید.
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.