استارتاپ گرایند تهران ( رویداد دهم ) | startup grind tehran

آدرس: ایران - تهران - تهران بزرگراه شهید حکیم غرب، بعد از بزرگراه چمران، ورودی اختصاصی برج میلاد تهران

10.00/10 براساس 1 رای
تمام شده
۴۵۶
بار این صفحه دیده شده

استارتاپ گرایند یک برنامه در راستای تقویت ارتباط کارآفرینان و موسسان کسب و کار های نوپا (استارتاپ ها) در فضای کارآفرینی با رویکرد وب و تکنولوژی است.
این جنبش با هدف آموزش، تشویق و الهام گیری و ارتباط سازی کمک می نماید تا ذینفعان حاضر در اکوسیستم استارتاپی شهر های مختلف با یکدیگر در ارتباط بود و از تجربیات هم بیاموزند.
این برنامه با برگزاری رویداد های ماهانه در بیش از هشتاد شهر دنیا از موسسـین موفق استـارتاپ ها و کسب و کارهای مبتنی بر وب و فن آوری دعوت می نماید تا طی یک مصاحبه یک ساعته در فضایی کاملا دوستانه داستان، کسب و کار و زندگی حرفه ای خود را با حاضرین سهیم شده و از چالش ها و موفقیت های خود سخن بگویند.

رویداد دهم استارتاپ گرایند تهران (سام مدن پور بناینگذار و مدیر عامل ایسام)

سام مدن پور فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه وسترن آنتاریو در کانادا است. وی پس از اتمام تحصیلاتش به آمریکا رفت و مدتی به کارخرید، تعمیر و فروش لپتاپ در سایت ای بی (eBay) پرداخت. سال ۱۳۸۶ به ایران بازگشت و سپس شروع به کار روی ایده راه اندازی یک سایت ایرانی شبیه به ای بی را نمود، سایتی که خود مدتها از کاربران جدی اش بود. در شروع راه با امین شکوهی آشنا شد. امین متولد ۶۲ و فارغ التحصیل رشته نرم افزار است. بعد از آشنایی با سام و ایده اش برای راه اندازی سایت ایسام، امین متوجه می شود که راه اندازی یک پلتفرم خرید و فروش آنلاین و مشابه سایت ای بی، در ایران پتانسیل بالایی دارد و خلا آن در تجارت الکترونیک احساس می شود. با همکاری امین و سام، سایت ایسام در بهمن ۱۳۹۰ به بهره برداری می رسد و اکنون چهار سال از فعالیت آن می گذرد.

برای شنیدن داستان جالب شکل گیری ایسام و تجربیات ایسامی ها در رویداد دهم استارتاپ گرایند تهران شرکت کنید

تاریخ 25 خرداد 1394
10.0
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.