کنسرت Open Source Music

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار

-/10 براساس 0 رای
تمام شده
۴۳۰
بار این صفحه دیده شده

در کارنامه قابل اعتنای هر یک از این سه موسیقی دان، سابقه همکاری با هنرمندان بزرگ دنیا مشاهده میشود که دامنه وسیعی از موسیقی جز، ملل، کلاسیک و آوانگارد را در بر میگیرد.

بیورن مه یر نوازنده باس و عضو سابق گروه مشهور رونین، موسس گروه سوئدی بازاربلو، عضو گروه هنرمند فقید ایرانی آزیتا حمیدی و همچنین کوارتت انور براهم عود نواز برجسته تونسی، برای موسیقی دوستان ایرانی نامی آشنا است. او از سال ۱۳۸۴ تا کنون در قالب تمامی گروه های یاد شده در ایران به اجرا پرداخته و همچنین کارگاه های تخصصی متعددی نیز در تهران دایر کرد.
ساموئل روهرر نیز به همراه تریو کالین ولون و کوارتت وولفرد برده روده تا کنون دو بار در تهران به روی صحنه رفته است و در زمره کوبه ای نوازهای صاحب سبک در صحنه موسیقی نوگرای اروپاست.
کلاوس گزینگ که علاقمندان موسیقی او را به عنوان آهنگساز/نوازنده در گروه خواننده مشهور جز انگلستان، نورما وینستون و همچنین نوازنده کوارتت انور براهم میشناسند، جزو معدود هنرمندان مطرح و فعال در زمینه نوازندگی ساز نامعمول و جذاب کلارینت باس است.
این سه هنرمند که هر یک سابقه همکاری طولانی با انتشارات پیشرو و معظم ای سی ام دارند، اکنون در کنار یکدیگر به خلق موسیقی جدیدی می پردازند که خود آنرا موسیقی آزاد می نامند. آنها به موسیقی خود صرفاً عبارت موسیقی اتلاق می کنند و میان موسیقی با ساختار نوشته شده و بداهه نوازی سیر می کنند تا عرصه شنیداری جدیدی را خلق کنند.
ساعت اجرا: ۲۲
قیمت بلیت : ۳۰۰۰۰ تا ۷۰۰۰۰ تومان

تاریخ از 17 مهر 1393 الی 18 مهر 1393
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
x