نمایشگاه نقش برجسته های جلال حبیبی

آدرس: ایران - تهران - تهران چهارراه فرمانیه، بلوار شهید اندرز گو، خیابان سلیمی شمالی، کوچه امیر نوری، شماره ۱۹

-/10 براساس 0 رای
تمام شده
۷۲۴
بار این صفحه دیده شده

نمایشگاه نقش برجسته‌های جلال حبیبی با عنوان “از خاک تا افلاک” از روز جمعه(۷ شهریور ماه) در گالری شکوه بازگشایی می‌شود.
در اولین نمایشگاه فردی جلال حبیبی ۱۷ اثر به نمایش در خواهد آمد که این هنرمند آثار خوشنویسی بزرگان خوشنویسی را که در بر گیرنده آیات قرآنی است با خط نستعلیق، ثلث، نسخ و کوفی ، بر گچ، خاک و چوب تراشیده است.
دو اثر “آفرینش” و “خاطره” که برای نمایش در این نمایشگاه ارائه شده است روایت‌ها، داستان‌ها و مفاهیم قرآنی را با نمایی از خطوط در هم تنیده شده بر روی چوب انعکاس می‌دهد.
او در این نمایشگاه خشت‌های گچی که خود آن‌ها را ساخته، تراش داده است. بعضی آثار به رنگ گچ می‌باشند و در بعضی دیگر متریال گچ با رنگ‌های خاکی ترکیب شده است و رنگ‌ها از ابتدا با متریال آثار مخلوط شده و در بطن کار وجود دارد.
جلال حبیبی متولد ۱۳۵۷ است. او مدرک کار‌شناسی نقاشی از دانشگاه آزاد اسلامی دارد و حدود ۲۰ سال است که در زمینه‌های مختلف هنری از جمله عکاسی، نقاشی، طراحی و حجم فعالیت دارد. وی تاکنون در نمایشگاه‌های متعدد گروهی شرکت داشته و نمایشگاه نقش برجسته‌های “از خاک تا افلاک” اولین نمایشگاه انفرادیش محسوب می‌شود. حبیبی در یک دوره هنرهای اسلامی مقام اول را کسب کرده و برنده سیمرغ بلورین از اولین دوره جشنواره دانشجویی تهران شرق شده است.
علاقه مندان برای بازدید از نمایشگاه جلال حبیبی می‌توانند تا ۱۲ شهریور ماه از ساعت ۱۷ تا ۲۱ به نشانی تهران، سه راه فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان شهید سلیمی شمالی، کوچه امیر نوری، شماره ۱۹، مراجعه نمایند.

تاریخ از 07 شهریور 1393 الی 12 شهریور 1393
شماره تلفن:
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.