اکران«شهر موش ها۲»

آدرس: ایران - تهران - تهران مرکز همایش های برج میلاد

9.00/10 براساس 1 رای
تمام شده
۷۲۷
بار این صفحه دیده شده

اکران گسترده «شهر موش ها۲» همزمان با جشن بزرگ این فیلم از ۲۹ مرداد در سراسر کشور آغاز می‌شود.
منیژه حکمت تهیه‌کننده فیلم از تدارک برنامه‌ایی ویژه برای افتتاحیه این فیلم خبر داد و گفت: این مراسم با دعوت از دو هزار چهره فرهنگی هنری و فعال حوزه کودک و همچنین موشوندهایی که به قید قرعه انتخاب شوند در محوطه باز برج میلاد برگزار خواهد شد که تدارک ویژه‌ایی برای این برنامه دیده شده است و در پایان نیز فیلم «شهرموش ها۲» در سالن اصلی به نمایش در خواهد آمد.
وی با اشار به تعویق اکران این فیلم که قرار بود از عید فطر به روی پرده رود اظهار کرد: به درخواست وزارت ارشاد و برای اینکه آسیبی به فیلم‌های عید فطر نخورد سه هفته اکران را به تعویق انداختیم تا این فیلم‌ها متضرر نشوند و از ۲۹ مرداد میزبان بچه‌های این سرزمین خواهیم بود.
حکمت رونمایی از این فیلم را ۲۷ مرداد ماه برای اهالی رسانه عنوان کرد و گفت: به احترام خبرنگاران عزیز که در طول ساخت «شهرموش‌ها۲» مشوق ما بودند، رونمایی از فیلم در حضور نمایندگان رسانه‌ها خواهد بود که از طریق کارت به مراسمی که در سینما کوروش برگزار می‌شود، دعوت خواهند شد.
تبلیغات گسترده «شهرموش‌ها۲» به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه‌کنندگی منیژه حکمت و علی سرتیپی از ابتدای مرداد ماه در سطح کشور آغاز شده و با نزدیک شدن به زمان اکران فیلم بصورت گسترده ادامه پیدا خواهد کرد.

تاریخ 29 مرداد 1393
شماره تلفن:
9.0
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.