سانس فوق العاده تا نیمه شب برای «کلاشینکف» و «رد کارپت»

آدرس: ایران - تهران - تهران ضلع جنوب غربی میدان ولی عصر

-/10 براساس 0 رای
تمام شده
۵۸۵
بار این صفحه دیده شده

امیر قطبی (از دفتر پخش فیلمیران) درباره آخرین وضعیت استقبال مخاطبان از فیلم «رد کارپت» به کارگردانی رضا عطاران بیان کرد: این فیلم تا پنج‌شنبه شب (نهم مردادماه) به فروش نزدیک به دو میلیارد تومان رسیده و استقبال مردم از این فیلم همچنان فوق‌العاده است.
وی خاطرنشان کرد: این فیلم طی ۳۴ روز نمایش در تهران یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۵۸۰ میلیون تومان فروش داشته است که رقمی قابل توجه محسوب می‌شود.
همچنین درباره فروش «کلاشینکف» به کارگردانی سعید سهیلی هم گفت: فروش این فیلم هم طی یک هفته گذشته بسیار خوب بوده و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.
وی توضیح داد: «کلاشینکف» طی ۹ روز اکران در تهران ۳۱۵ میلیون تومان و طی ۶ روز اکران در شهرستان‌ها ۱۴۵ میلیون تومان بلیت فروخته است. طبیعتا فروش ۴۶۰ میلیون تومان در حدود یک هفته برای یک فیلم، فروشی خیلی خوب محسوب می‌شود.
امیر قطبی در پایان سخنانش درباره وضعیت نمایش این دو فیلم در سانس‌های فوق‌العاده سینماها نیز اظهار کرد: طبیعتا با توجه به استقبال مخاطب در چند روز گذشته هر دو فیلم در سانس‌های فوق‌العاده به نمایش درآمدند. به عنوان مثال، پنج‌شنبه شب (۹ مردادماه)، «رد کارپت» و «کلاشینکف» تا نیمه‌های شب در سانس‌ ویژه سینماهای آزادی، ایران، ملت، زندگی، ماندانا و شکوفه مخاطب داشتند.
به گفته مدیر فروش فیلمیران، هر یک از دو فیلم «رد کارپت» و «کلاشینکف» اکنون در کل کشور، ۵۰ سینما برای اکران در اختیار دارند .

تاریخ 11 مرداد 1393
شماره تلفن:
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.