no-map

«شهر موش ها» قطعا نیمه دوم مرداد اکران می شود

آدرس: ایران - تهران - تهران

-/10 براساس 0 رای
تمام شده
۶۳۴
بار این صفحه دیده شده

علی سرتیپی؛ تهیه‌کننده و پخش‌کننده فیلم سینمایی "شهر موش‌ها" به کارگردانی مرضیه برومند گفت: فیلم "شهر موش‌ها" قطع به یقین نیمه دوم مرداد اکران خواهد شد.
او درباره استقبال مخاطب گفت: باتوجه به اینکه این فیلم به گونه‌ای یادآور روزهای خوش دهه‌ی شصتی‌هاست امیدواریم بتواند ضمن جلب نظر کودکان بزرگترها را هم درگیر کند.
مدیر عامل فیلمیران درباره ساخت این فیلم و هزینه‌های مصرفی‌اش گفت: بر هیچ کسی پوشیده نیست که ما برای این فیلم بسیار هزینه کرده‌ایم و به دلیل اینکه بسیاری از مخاطبان با "شهر موش‌ها" خاطره دارند، ساخت این فیلم و حساسیت‌های پیرامونش بسیار زیاد است و خانم برومند نهایت تلاش‌شان را کردند که ضمن اینکه سینمای کودک احیا می‌شود؛ بزرگترها هم با اشتیاق به تماشای این فیلم بنشینند.
سرتیپی درباره مخاطبان فیلمش گفت: خاطرتان باشد که مخاطبان ما قابل حدس زدن نیستند، تعداد بزرگترهایی که به تماشای کلاه قرمزی رفتند به مراتب از بچه‌ها بیشتر بود و با توجه به اینکه این فیلم نوستالژی کودکی بسیاری از مردم است مخاطبان زیادی را پوشش خواهد داد و هدف ما هم همین بوده که همه مردم را برای تماشای "شهر موش‌ها" به سینما بکشانیم.
شهر موش‌ها این روزها مراحل پایانی فنی‌اش را پشت سر می‌گذارد و قرار بود عید فطر اکران شود که این اتفاق نیفتاد و به اکرانش به نیمه دوم مرداد موکول شد.
فیلمبرداری فیلم سینمایی «شهر موش‌ها ۲» از ۵ مهر ماه سال ۹۲ به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه‌کنندگی مشترک منیژه حکمت و علی سرتیپی در چهار آشیانه هواپیما در بوستان ولایت آغاز شد.

تاریخ از 16 مرداد 1393 الی 16 شهریور 1393
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
x