کنسرت گروه اینک

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان حافظ ، خیابان استاد شهریار

10.00/10 براساس 1 رای
تمام شده
۵۸۸
بار این صفحه دیده شده

کنسرت گروه اینک به سرپرستی و آهنگسازی حامد فکوری، مقداد شاه حسینی و خوانندگی آرش کمانگری با عنوان «اینک . . . دریچه‌ای به بیکرانگی . . . »، در روزهای ۱۵، ۱۶، ۱۷ مرداد ماه، ساعت ۲۰:۳۰ در تالار رودکی برگزار می‌شود.
گروه اینک پس از گذشت سه سال اقدام به برگزاری کنسرت کرده‌اند و در کنسرت با عنوان «اینک . . . دریچه‌ای به بیکرانگی . . . » در سه بخش به اجرای برنامه خواهند پرداخت:
بخش اول: بداهه نوازی تار حامد فکوری
بخش دوم: بداهه نوازی سه تار مقداد شاه حسینی
بخش سوم: اجرای آثاری از «انور ابراهیم»( نوازنده برجسته عود)
گروه اینک در بخش سوم کنسرت مقدمه در آواز بیات اصفهان بر اساس قطعه‌ای از انور ابراهیم با تنظیم حامد فکوری، قطعه «خورشید را در کوچه صدا کن» ساخته انور ابراهیم با تنظیم حامد فکوری ، ساز و آواز در آواز بیات اصفهان با اشعاری از مهدی اخوان ثالث ، ساز و آواز در آواز بیات اصفهان ،تصنیف دشت بیکران به آهنگسازی و تنظیم حامد فکوری با شعری از مهدی اخوان ثالث ،بداهه نوازی در دستگاه نوا ، چهارمضراب در دستگاه نوا به آهنگسازی و تنظیم مقداد شاه حسینی بر اساس ریتمی از فرهاد صفری همراه با آواز بر روی شعری از مولانا جلال الدین بلخی، ساز و و آواز در دستگاه نوا و تصنیف دریچه به آهنگسازی و تنظیم مقداد شاه حسینی با شعری از مهدی اخوان ثالث را اجرا می‌کنند.

تاریخ از 15 مرداد 1393 الی 17 مرداد 1393
شماره تلفن:
10.0
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.