جشن ملی بخشش در" وحدت"

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار

-/10 براساس 0 رای
تمام شده
۵۹۶
بار این صفحه دیده شده

روزهای بهاری امسال مصادف بود با گذشت خانواده ‌هایی ازاجرای حکم چند محکوم به اعدام و این اقدام با همکاری هنرمندان و ورزشکاران به اوج رسید و درست به همین دلیل امروز۱۷ خرداد تالار وحدت میزبان مراسم جشن ملی بخشش با حضور هنرمندان و ورزشکاران خیری خواهد بود که برای رهایی جوانان در آستانه اعدام تلاش می کنند.
این برنامه به همت وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود و جمعی از هنرمندان و ورزشکاران کشور که سال‌های اخیردر همین زمینه فعالیت داشته اند، در این مراسم حاضر خواهند بود. عزت الله انتظامی، رضا کیانیان، فرامرز قریبیان، مهتاب کرامتی، رضا عطاران، بهروز شعیبی، عباس رافعی، پرویز پرستویی، محمدرضا هنرمند، بهاره رهنما، کتایون ریاحی، مهناز افضلی، مریلا زارعی و ...از میان هنرمندان به این جشن دعوت شده‌اندو از بین ورزشکاران هم می توان به هادی ساعی، عادل فردوسی پور، امیر قلعه نوعی، علی کریمی، عباس جدیدی، محسن بنگر و... اشاره کرد.
در این برنامه مرتضی پاشایی هم به عنوان خواننده، اجرا خواهد داشت. یکی دیگر از برنامه‌های پیش‌بینی شده در حاشیه این جشن، رونمایی ازکتاب مهندس مجابی با نام «همنشینی با مسافران مرگ» خواهد بود. این جشن ،ساعت ۵ بعد از ظهر با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در تالار وحدت آغاز می شود.

تاریخ 17 خرداد 1393
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.