no-map

علیرضا حقیقی در مقابل کودکان محک

آدرس: ایران - تهران - تهران اتوبان ارتش-نرسیده به مینی سیتی-بلوار اوشان-بلوار ۵۰۵ ارتش-بلوار محک-بیمارستان محک

-/10 براساس 0 رای
تمام شده
۶۱۷
بار این صفحه دیده شده

علیرضا حقیقی، دروازه بان تیم ملی ایران در چهارچوب دروازه ایستاد و با به ثمر رسیدن ۱۵ گل، کودکان محک یک صدا پیام «در محک کودکی ادامه دارد...» را به گوش همه مردم جهان رساندند.
دروازه‌بان تیم ملی ایران پس از اهدای پیراهن دروازه بانی‌اش مقابل تیم آرژانتین به فرزندان محک، در یک مسابقه نمادین پنالتی، دروازه‌ای را که در مقابل تیم قدرتمند آرژانتین با اراده و محکم از آن محافظت کرده بود، به روی کودکان مبتلا به سرطان گشود.
کودکان قهرمان محک در میان شور و شوق تماشاچیان که همگی طرفداران پر و پا قرص مهر و نیک اندیشی بودند یک به یک با اعلام گزارشگر بازی وارد زمین فوتبالی مملو از امید و عشق شدند و پس از آن علیرضا حقیقی در میان تشویق کودکان محک و همراهانی که حضور داشتند به جمع آنها پیوست. دروازه بانی که با تمام توان تلاش کرد که بارها دروازه تیم ملی فوتبال ایران را در برابر تیم قدرتمند آرژانتین حفاظت کند، بارها و بارها با عشق به کودکان مبتلا به سرطان از آنها گل خورد.
علی فرزند ۱۴ ساله محک که از زدن گل به دروازه بان تیم ملی به خود می بالید پس از عبور توپ از دروازه به سمت علیرضا حقیقی رفت و با افتخار با او دست داد. آرین که قبلا هم با حقیقی فوتبال بازی کرده بود در آغوش او بلند بلند می گفت که امروز به او خیلی خوش گذشته است. دیانا فرزند ۳ ساله محک در حالی که تاتی تاتی کنان به سمت توپ می رفت توپ را به سمت دروازه قِل داد و مهارت عجیبی می‌خواست تا حقیقی کاری کند که این توپ گل شود.
این روز پر از شادی و هیجان تا همیشه در خاطرات فرزندان قهرمان محک جاودان شد.

تاریخ 16 تیر 1393
شماره تلفن:
شبکه های اجتماعی: فیسبوک علیرضا حقیقی در مقابل کودکان محک
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
x