no-map

کارگاه های تئاتر و انتخاب در بنیاد رودکی

آدرس: ایران - تهران - تهران

-/10 براساس 0 رای
تمام شده
۶۵۱
بار این صفحه دیده شده

فراخوان کارگاه های تئاتر و انتخاب برای گروه های اجرایی زیر نظر رضا ثروتی، رضا گوران و سیامک صفری در بنیاد رودکی.
کارگاه های تئاتر رضا ثروتی، رضا گوران و سیامک صفری که توسط بنیاد فرهنگی هنری رودکی در تالار وحدت برگزار خواهد شد، برای شروع نخستین دوره ی آموزشی هنرجو می پذیرد. این کارگاه ها در دو دوره ی کوتاه مدت (انتخاب برای اجرا) و بلند مدت (تمرین های تخصصی برای اجرا) برگزار خواهد شود. هنرجویانی موفق به حضور در دوره ی بلند مدت این کارگاه ها می شوند که پس از گذراندن دوره ی نخست موفق به اخذ تایید رضا ثروتی، رضا گوران و سیامک صفری شده باشند. در دوره ی دوم هنرجویان منتخب و توانمند در سه دوره ی سه ماهه خود را برای اجرای یک اثر نمایشی آماده خواهند کرد. این کارگاهها به همت مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی در تالار وحدت برگزار خواهد شد. گفتنی این است این کارگاه ها با گرایش کارگردانی و بازیگری در نهایت به اجرای عمومی یک اثر شاخص نمایشی در بنیاد رودکی منجر خواهند شد.
متقاضیانی که برای حضور در این کارگاه ها ثبت نام می کنند ابتدا دردوره ی انتخابی ۶ روز آموزش داده می شوند و سپس از میان آنان تعداد محدودی هنرجو در گروه های کارگردانی و بازیگری برای حضور در دوره ی بلند مدت انتخاب می شوند.
علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این کارگاه ها به مرکز آموزش بنیاد رودکی (روبروی تالار وحدت) مراجعه و سایت www.amouzesh.bonyadroudaki.irیا با شماره تلفن های ۵۹ و ۶۶۷۴۳۳۵۸ تماس حاصل کنند.

تاریخ از 01 تیر 1393 الی 20 تیر 1393
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.