فراخوان اهدای کتاب طرح دانش

آدرس: ایران - تهران - تهران تهران خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند جنوبی، کوچه برنا- پلاک ۷

-/10 براساس 0 رای
تمام شده
۷۶۸
بار این صفحه دیده شده

بنیاد خیریه طباطبایی برای کودکان که یک بنیاد غیرانتفاعی فعال در زمینه ارایه خدمات خیریه فرهنگی و آموزشی به کودکان است، از سال گذشته طرحی را آغاز کرده با عنوان طرح "دانش" که طی آن مناطق محروم فرهنگی کشور را شناسایی کرده و در آن‌ها کتابخانه تاسیس می‌کند و در راستای تجهیز این کتابخانه‌ها از هم‌یاری‌های مردمی بهره می‌جوید.
اولین کتابخانه‌ای که بر اساس این طرح آماده افتتاح شده کتابخانه "دانش فروتقه" در یکی از روستاهای شهرستان کاشمر از توابع استان خراسان رضوی است. قرار است این کتابخانه روستایی در ۸ مرداد ماه افتتاح شود. تاکنون تخصیص فضای مناسب برای کتابخانه و خریداری تجهیزات مورد نیاز توسط بنیاد خیریه طباطبایی کودکان به انجام رسیده و بخشی از کتاب‌های مورد نیاز کتابخانه نیز گردآوری شده است، این کتابخانه روستایی با نام "دانش فروتقه" به مناسبت عید سعید فطر افتتاح خواهد شد. علاقه‌مندان به حضور در این طرح تا ۳۱ تیر ماه فرصت دارند که به صورت غیر نقدی و با اهدای کتاب در این طرح شرکت کنند.
علاقه‌مندان می‌توانند کتاب‌های نو یا دست دوم (اما سالم) را به نشانی تهران، صندوق‌پستی: ۱۱۶۵-۱۵۸۱۵ به نام بنیاد خیریه طباطبایی برای کودکان ارسال کنند. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند جهت هماهنگی‌های لازم به شماره ۰۲۱۸۸۳۲۲۵۷۶ پیامک بزنند یا از طریق نشانی الکترونیکی [email protected] ایمیل ارسال کنند. از لحاظ موضوع برای کتاب‌های ارسالی محدودیتی وجود ندارد اما بهتر است کتاب‌ها مناسب کودکان و نوجوانان باشد. از ناشران نیز دعوت می‌شود در این طرح همکاری و مشارکت فعال داشته باشند. علاقه‌مندان به کمک مالی نیز می‌توانند وجه مورد نظر خود را به حساب جاری طلایی بانک سپه به شماره ۸۰۸۰۰۱۶۴۱۰۶ به نام بنیاد خیریه طباطبایی برای کودکان واریز کنند و سپس مبلغ و شماره سند واریزی را به شماره ۰۲۱۸۸۳۲۲۵۷۶ پیامک بزنند.

تاریخ از 01 تیر 1393 الی 31 تیر 1393
5
شما هم رای بدهید
تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.