راههای دسترسی ویرایش مطلب

اطلاعاتی وجود ندارد

آخرین خبرها و رویدادها
استان چهارمحال و بختیاری ویرایش مطلب

استان چهارمحال و بختیاری یکی از زیباترین استان‌ های ایران و به مرکزیت شهرکرد هست.
این استان از لحاظ موقعیت جغرافیایی از شرق و شمال به استان اصفهان، از غرب به استان خوزستان و از جنوب به استان کهگیلویه و بویر احمد محدود می‌ شه. از لحاظ آب و هوایی هم به علت ماهیت كوهستانی مرتفع و قرار داشتن در مسیر بادهای مرطوب مدیترانه‌ای، بارش نسبتا مناسبی داره. منطقه چهار محال و بختیاری با اختیار داشتن طبیعت زیبا و بكر در فصل های بهار، زمستان و تابستان، پذیرای مسافران و توریست های داخلی و خارجیِ و اكوتوریسم این استان از جاذبه‌های بارز آن محسوب می‌شه.

رستورانها و کافه ها

بیشتر ببینید

هتل ها

بیشتر ببینید

دیدنی ها

بیشتر ببینید

خرید

بیشتر ببینید
دیدنی های استان چهارمحال و بختیاری ویرایش مطلب

سابقه زندگی تو این استان، به دوره های پیش از تاریخ یعنی هزاره ی ششم قبل از میلاد برمی گرده. زمانیکه ساکنان برای شکار و پیدا کردن غذا از نقطه ای به نقطه ی دیگه می رفتن و از غارها به عنوان سکونت گاه های موقت استفاده می کردن. همین ها برای آشنایی و سفر به این استان کافیه تا کنار تاریخ از دیدنی ها و آثار زیبایی که داره هم لذت ببرین. 
آبشار تونل کوهرنگ  در کوهرنگ، پل خدا آفرین در کوهرنگ،  تالاب گندمان در گندمان،  تالاب چغاخور در بروجن، شیر سنگی یا بردشیر در شهرکرد،  آبشار زرد لیمه در شهرکرد،  دره عشق در اردل و  جاده پلکانی دزپارت در اردل تازه بخش کوچیکی از دیدنی های تاریخی و طبعی این استان هستن. 
پس برای آشنایی هر چه بیشتر با تمام دیدنی های استان چهارمحال و بختیاری با ما همراه باشین.