معرفی سیشل ویرایش مطلب

سیشل مجمع الجزایری است واقع در اقیانوس هند که در قاره آفریقا واقع شده است. زیبایی بسیار زیاد سیشل باعث شده تا سالانه گردشگران زیادی از سراسر دنیا برای گردش به این کشور پا بگذارند. معمولا این کشور جزیره ای مقصد بسیاری از زوج های جوان است که این جزایر را برای ماه عسل خود انتخاب می کنند.
جزایر سیشل در شمال خاوری کشور ماداگاسکار قرار گرفته اند.

تاریخ

سیشل در سال 1501 توسط واسکو دوگاما جهانگرد پرتغالی کشف شد. این مجمع الجزایر میان سال های 1756 تا 1794 توسط فرانسویان اداره می شد تا اینکه به دست انگلیسی ها افتاد و در سال 1814 رسما یکی از مستعمرات بریتانیا شد. از سده نوزدهم سیشل یکی از مناطق محبوب گردشگری برای اعیان بریتانیایی به حساب می آمد.
سیشل در سال 1976 از بریتانیا استقلال یافت.

شهر های سیشل
گشت و گذار در سیشل ویرایش مطلب

سواحل طلایی ، تپه های سبز ، آب های فیروزه ای و این رویاهای گرمسیری سیشل را به واقعیت تبدیل کرده اند. در این کشور می توانید غواصی کنید ، در سواحل ریلکس کنید، به دوچرخه سواری بروید ، در کافه های ساحلی وقت بگذرانید و ...
می توان گفت سخت ترین کاری که در این کشور می توان انجام داد تنها آرامش داشتن و ریلکس کردن است همین !

به ساحل شمالی خوش آمدید Beau Vallon & the North Coast

از نظر توریست ها بهترین ساحل کشور شناخته می شود. محدوده ساحلی یا ماهیگیرانی که ماهی های تازه صید کرده و به فروش می رسانند می تواند یک خط زیبا از زندگی کردن را به شما نشان بدهد. بیو والن با سواحل رویایی و داشتن جاده های باریک و خط ساحلی بی نظیر تجربه ای منحصر به فرد از سفرتان به کشور جزیره ای سیشل است.

سیشل

سیشل

به جزیره پرنده بروید Bird Island Lodge

در این جزیره نه تلویزیونی هست نه آنتن برای تلفن همراه البته وای فای (اینترنت) وجود دارد. تنها شما هستین و توده هایی از پرندگان، 18 نوع لاک پشت غول پیک، خود اقیانوس با آن آب های فیروزه ای و سواحل عجیب و غریب. بله اینجا خود بهشت است و برای راحتی و استراحت شما نیز کلبه های چوبی فوق العاده زیبا تعبیه شده است.
دیدن دلفین ها که معمولا بین سپتامبر و نوامبر و همچنین مارس تا آوریل قابل رویت هستند نیز هیجان تان را چند برابر می کند. سفر به این جزیره یعنی یک تجربه به یاد ماندنی.

سیشل

سیشل

سیشل

Anse Lazio را ببینید.

تصاویر این ساحل در همه جا دیده می شود و اغلب در فهرست زیباترین سواحل جهان قرار دارد. ساحلی طولانی با آن آب های لاجوردی و آن درختان نخل که برای توریست ها سایه فراهم می کنند همراه با سنگ های گرانیتی کنار ساحل که هر کدام داستانی برای خود دارند. 
در برخی از اسکله ها رستوران های ساحلی وجود دارد که می تواند برای تفریح کردن بعد از گرفتن حمام آفتاب و همین طور غواصی مناسب باشد.

سیشل

پارک ملی مورن Morne Seychellois National Park

یکی از برجسته ترین پارک های ملی در کشور که دارای طیف وسیعی از زیستگاه ها، جنگل های مانگرو و ... است. 

سیشل

 

نکات سفر ویرایش مطلب

اطلاعاتی وجود ندارد

سیشل
Seychelles
نام
سیشل (بهشت ناشناخته)
پایتخت
-
زبان رسمی
انگلیسی، فرانسوی
شعار
پایان کار ثمربخش است
مذهب
واحد پول
روپیه سیشل (SCR)
تفاوت زمانی
+4
ولتاژ برق
220
قاره
آفریقا
پیش شماره
+248
نقشه
آب و هوا ویرایش مطلب

سیشل از آب و هوای دریایی استوایی برخوردار است.

اطلاعات ضروری ویرایش مطلب

از گردش کردن به تنهایی آن هم در شب خودداری کنید و مراقب کیف خود باشید.
حتما در ساحل های ایمن شنا کنید و از شنا کردن در سواحل جداگانه اجتناب کنید.
پلیس های توریستی در تمامی نقاط گردشگری و توریستی آماده کمک هستند.
مراقب نیش پشه ها باشید و بدن خود را اسپری کنید.
آب لوله کشی در Mahe و Praslin امن است اما با این حال توصیه می شود فقط آب های معدنی بنوشید و از خوردن آب های شیرین در دریاچه ها، رودخانه ها، حوضچه ها و ... اجتناب کنید. 

چجوری برم؟
ویزا سیشل
x