معرفی پالائو ویرایش مطلب

پالائو که به طور رسمی جمهوری پالائو نام دارد، کشوری جزیره ای است در غرب اقیانوس آرام .
پالائو در جنوب توکیو واقع شده است و از نظر جغرافیایی بخشی از جزایر میکرونزی به شمار می آید. کشور پالائو مرزهای دریایی با اندونزی، فیلیپین و ایالات فدرال میکرونزی دارد. اکوتوریسم یا طبیعت گردی یکی از انواع گردشگری کشور است به همین دلیل گردشگران برای بازدید از مقاصد طبیعی بکر جهان به این کشور سفر می کنند. پالائو به خاطر طبیعت زیبا و منحصر به فردی که دارد به یکی از بهترین مقاصد طبیعت گردی در دنیا شناخته شده است و سالانه گردشگران بسیاری را از سراسر جهان به سمت خود می کشاند. آب های گرمسیری نیز سبب شده تا طبیعت زیر دریای آن زیبا و متنوع باشد. به همین دلیل بهشت غواصان نیز شناخته می شود.
اگر به دنبال زیبایی های طبیعی بکر هستید این کشور تمام نیازتان را برآورده می کند.

تاریخ

پالائو سه هزار سال است که بوسیله مهاجران فیلیپینی مسکونی شده و در حدود 900 سال پیش جمعیتی از کوله تباران سیاه پوست نیز در این جزایر مشاهده شده بود. تا سال 1994 اداره این کشور در دست ایالات متحده آمریکا بود ولی از آن سال به بعد جزیره به نام جمهوری پالائو مستقل شد.

شهر های پالائو

پایتخت این کشور نگرولمود نام دارد. 

گشت و گذار در پالائو ویرایش مطلب

غواصی کنید Blue Corner

منطقه گوشه آبی از زیبا ترین و هیجان انگیز ترین نقاط شناخته شده در کشور پالائو برای غواصی است. این منطقه به دلیل داشتن زندگی شگرف آب های زیرزمینی و صخره ها به ایده ال ترین مکان جهت تفریحات آبی شناخته شده است. اگر به دنیای زیر آب علاقه دارید حتما در این نقطه غواصی کنید.

پالائو

دریاچه عروس دریایی را ببینید Jellyfish Lake

از زیباترین و شگفت انگیزترین نقاط دیدنی در کشور پالائو می توان به این دریاچه مملو از عروس دریایی اشاره کرد. این دریاچه میلیون ها عروس دریایی بدون خطر دارد که به طور گسترده ای در حال شنا هستند و فضا را بسیار زیبا و دیدنی کرده اند. دریاچه درست میان جنگل های مانگرو که تنها از طریق قایق امکان بازدید دارند.
برای دسترسی به این منطقه باید سوار قایق ها شده و در جنگل های مانگرو مسیری را بپیمایید. 

دریاچه عروس دریایی

دریاچه عروس دریایی

دریاچه عروس دریایی

آبشار زیبای شهر بابلدواب Babeldaob را ببینید Ngardmau Waterfall

از دیگر جاذبه های زیبا و طبیعی کشور پالائو می توان به این آبشار که بلندترین در منطقه میکرونزی شناخته شده است اشاره کرد.

پالائو

پالائو

 

نکات سفر ویرایش مطلب

اطلاعاتی وجود ندارد

پالائو
Palau
نام
پالائو
پایتخت
نگرولمود
زبان رسمی
انگلیسی ، پالائویی
شعار
مذهب
مسیحیت
واحد پول
دلار آمریکا (USD)
تفاوت زمانی
+9
ولتاژ برق
220
قاره
اقیانوسیه
پیش شماره
+680
نقشه
آب و هوا ویرایش مطلب

این کشور از آب و هوای گرمسیری برخوردار است و معمولا بارندگی در طول سال اتفاق می افتد البته بارش باران در ماه های جولای و اکتبر به نسبت دیگر ماه ها بیشتر است. 

اطلاعات ضروری ویرایش مطلب

پالائو از کشورهای امن اقیانوسیه شناخته می شود. در این کشور قدم زدن در تاریکی ان هم به تنهایی امکان پذیر است و خطری توریست ها را تهدید نمی کند.
به یاد داشته باشید تنها در مکان های ایمن و دارای مجوز از تفریحات آبی استفاده کنید چون کروکودیل های دریایی در پالائو بسیار دیده می شود. 
کوسه ها در آب های ساحلی نیز بسیارند از این رو حتما در مکان های مورد تایید شنا و غواصی کنید.

چجوری برم؟
ویزا پالائو
x