آشنایی با بلگراد ویرایش مطلب
بلگراد / Belgrade

چی بخورم؟ کجا بخورم؟ ویرایش مطلب

اطلاعاتی وجود ندارد

نوشیدنی ها

اطلاعاتی وجود ندارد

چی بخرم؟ ویرایش مطلب

اطلاعاتی وجود ندارد

سلامت و درمان ویرایش مطلب

بلگراد شهر امنی از لحاظ سلامتی می باشد و آب لوله کشی آن نیز قابل شرب است. درصورت لزوم شما می توانید با شماره 193 به آتش نشانی و با شماره 194 به نزدیک ترین آمبولانس اطلاع رسانی نمایید.

کجاها برم؟ ویرایش مطلب

اطلاعاتی وجود ندارد

نقشه بلگراد
در چه فصلی برم؟ ویرایش مطلب

آب و هوای این شهر تقریبا گرمسیری می باشد. در تابستان به طور ملایمی گرم و در زمستان به شدت سرد است. بهترین زمان سفر به این شهر بین ماه های مارس تا می و نیز بین سپتامبر تا اکتبر می باشد.

17 °C
8 °C
24 °C
14 °C
18 °C
8 °C
4 °C
-1 °C
چجوری برم؟ ویرایش مطلب

شما می توانید با خطوط هواپیمایی پگاسوس ترکیه، ایرلاین اتحاد امارات، ترکیش ایرلاین ترکیه، ایرویز ایرلاین قطر، ایرلاین آژین یونان و یا آلیتالیای ایتالیا از تهران به سمت بلگراد سفر کنید.

پیشنهاد ویژه ویرایش مطلب

جشنواره عروج که 40 روز پس از جشن عید پاک برگزار می گردد، یکی از فستیوال های مهم در شهر بلگراد می باشد. از دیگر جشنواره های این شهر می توان به "فستیوال فرهنگ دیجیتال طنین" و نیز "جشنواره بین المللی فیلم بلگراد" اشاره نمود که اولی جشنواره ای موسیقیایی همراه با سازهای دیجیتال و مدرن می باشد که تاریخ برگزاری اش از 12 تا 16 آپریل است و دیگری نیز از 25 فوریه تا 5 مارس برگزار می گردد.

خروج از بلگراد ویرایش مطلب

مقصد بعدی شما در این سفر می تواند شهرهای نووی ساد، نیش، سوکوبانیو و لسکواس باشد.

اطلاعات ضروری ویرایش مطلب

شهر بلگراد، به طور کلی، شهر امنی برای گردشگران می باشد، اما مانند هرجای دیگر بهتر است مراقب پول، مدارک و اشیای باارزش خود باشید، به خصوص در اماکن شلوغ که جیب برهای زیادی در آن پیدا می شود، بنابراین بهتر است از کوله پشتی استفاده نکنید  یا اینکه حداقل پول و مدارک مهم خود را در آن قرار ندهید. نکته دیگری که باید به آن توجه شود، عدم درگیری با مزاحمانی است که در خیابان یا کافه ها به خصوص در نیمه های شب به دنبال دعوا با شما هستند. بهتر است از آن ها دوری کنید و خود را در دردسر نیندازید. این افراد، خارجی بودن شما را بهانه کرده و صرفا به دنبال دعوا هستند. در صورت لزوم با شماره 192 مورد را به پلیس اطلاع دهید. برای اطلاعات درباره سفارت ایران در صربستان به اینجا مراجعه نمایید.

ویزا صربستان
فاصله

اطلاعاتی وجود ندارد