جزیره پوگلیا، جزیره ارواح در کشور ایتالیا!

شاید شنیدن نام کشور ایتالیا شما را یاد شهرهای بزرگ و تاریخی نظیر رم، ونیز، فلورانس و میلان بیاندازد، اما گفتنی است که همه ی شهرهای ایتالیا از این شهرت برخودار نیستند. جزیره ای در شمال این کشور، درست بین ونیز و لیدو قرار گرفته که به جزیره پوگلیا ایتالیا شهرت دارد. جزیره ای با تاریخپه ای وحشتناک و سیاه، که آن را نفرین شده می نامند.
اگر به مکان های نفرین شده و جزیره پوگلیا در ایتالیا علاقه دارید کافیست این مقاله از همگردی را همراهی کنید.جزیره پوگلیا

پوگلیا: جزیره ارواح

داستان های جزیره پوگلیا ایتالیا پر از رمز راز است و باعث شده که پوگلیا با تمام طبیعت زیبا و چشم گیری که دارد  بر روی عموم مردم بسته شود. جالب است بدانید در بین سال های 1348 تا 1630 میلادی که بیماری تاعون کل اروپا را تسخیر کرده بود، بخش عظیمی از ایتالیا نیز گرفتار این درد شد. اما به بی رحمانه ترین شکل ممکن این بیماران را در جزیره پوگلیا قرنطیه کردند و سرانجام همه ی آنها را به طرز وحشتناکی سوزاندند که تنها خاکستر جسدها آنها در این جزیره باقی ماند.
پس از این اتفاق دردناک و گذشت چند صد سال، پوگلیا محل بستری بیماران روانی شد. در سال  1920 یک پزشک با انجام آزمایش های وحشتناک و تکنیک های وحشیانه می خواست راهی برای درمان آنها پیدا کند اما باعث زجر و مرگ بیشتر این بیماران شد تا سرانجام خودش را از یک برج به پایین انداخت. بسیاری از مردم معتقدند دیدن ارواح باعث خودکشی این پزشک شده و در کل پوگلیا شاهد مرگ صد و شصت هزار انسان بی گناه است. طبق گفته ها در دوران جنگ، این جزیره محل نگهداری باروت های ناپلئون نیز بوده است.
یکی از افسانه های قدیمی ایتالیا می گوید وقتی یک انسان شرور می میرد روحش در جزیره پوگلیا از خواب بیدار می شود. توریست ها و گردشگرانی که گذری به جزیره داشتند، شاهد شنیدن فریادها و جیغ های شبانه مردگان از برج ناقوس شدند و اکثر آنها ادعای دیدن ارواح دارند. ایتالیایی ها می خواستند پوگلیا را بازسازی کنند اما این شایعات مانع انجام این کار شد. با تمام اتفاقات، این جزیره توجه برخی از گردشگران و کسانی که به دنبال هیجان هستند را جلب کرده و تورهای وحشت را در طول شب به راه انداخته است. شایعاتی نیز در رابطه با ساخت هتلی بزرگ و توریستی در این جزیره وجود دارد.

پوگلیا

جزیره ارواح پوگلیا

پوگلیا ایتالیا

پوگلیا پوگلیا

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه