دیدی هوایی به شهر بازی های سنگاپور (عکس)

چهارشنبه 17 مرداد 1397 - گردشگری,جهان گردی,عکس روز,فیلم و عکس

استفن چو، عکاس مشهوری که در مالزی متولد و در سنگاپور بزرگ شده است، با همکاری کمپانی محلی Avetics به سرتاسر سنگاپور سفر کرد تا تصاویر زیبایی را از شهر بازی های سنگاپور جمع آوری کند. چو از بیش از 200  زمین بازی عکس گرفت. صد مورد از این عکس های این عکاس برای نمایش در سایت The Play Project قرار گرفته شد و آن ها را در نقشه مترو شهر نیز قرار داد.
او می گوید: "به عنوان یک فرد ماجراجو، شهر بازی ها نقش بسیار مهمی را در پیشرفت من ایفا کرده اند." او ادامه می دهد: "هر چه که بزرگ تر می شویم، شهر بازی ها را ساده تر از گذشته می بینیم و کمتر از آن ها لذت می بریم. درست است شهر بازی مکان ساده ای است ولی من میخواستم آن ها را به گونه ای نشان دهم که مردم را متعجب کنم و به این باور برسانم که اینگونه در مورد شهربازی ها فکر نکنند. "
برای ثبت  این تصاویر، این عکاس، کمپانی عکاسی هوایی Avetics را استخدام کرد تا از شهر بازی های سنگاپور عکس های هوایی بگیرند. او، مکان این زمین های بازی را از دفترچه راهنمای آنلاین خیابان ها دریافت کرد و بعد آن از 200 شهر بازی در سطح شهر را بازدید کرد و بیش از 300 سفر هوایی انجام داد تا بتواند 100 عکس از شهر بازی ها بگیرد. Avetics در عکس های صنعتی و تبلیغاتی تخصص دارد و برای این پروژه، فردی را در نظر گرفتند تا دوربین نیکون Coolpix A چو را حمل کند. یکی از کارمندان Avetics، هدایت هواپیما را برعهده دارد و چو هم همزمان به عنوان مدیر هنری به صفحه ی LCD نگاه می اندازد و زمانی که موقعیت را مناسب دید، کارمند دیگر Avetics عکس هوایی را می گیرد.
بیشتر مردم از این موضوع آگاهی ندارند که این جزیره کوچک با وسعت 718 کیلومتر مربع، نزدیک به 1500 شهر بازی دارد. اگر بخواهیم کشورها را براساس بیشترین شهر بازی در کیلومتر مربع طبقه بندی کنیم، سنگاپور در راس قرار می گیرد.شهربازی1شهربازی2

شهربازی3

شهربازی4

شهربازی5

شهربازی6

شهربازی7

شهربازی8

شهربازی9

شهربازی10

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه