معرفی ابزار سفر: عکاسی هوایی با دوربین گوپرو و البته بدون پهپاد

اگر شما هم از سلفی گیران حرفه ای هستید و به هیچ وجه نمی توانید فکر عکاسی هوایی را از سر خود بیرون کنید، وقت آن رسیده تا با معرفی یکی از بهترین ابزار سفر، شما را به تحقق رویاهایتان نزدیکتر کنیم. ابزار سفری که از طریق آن تنها با پرتاب دوربین گوپروی خود به هوا، می توانید عکس های هوایی و همینطور فیلم بگیرید. اما چگونه؟؟ پاسخ به این سوال را حین خواندن این مطلب دریافت خواهید کرد. پس با همگردی همراه باشید تا پیشنهادی شگفت انگیز و مدرن را به شما ارائه دهیم.
دوربین گوپرو

معرفی ابزار سفر رویایی !!

آئر، ابزاری بسیار نوین و موشکی شکل است که دوربین گوپروی شما را در دلتان جا می دهد. حتما تصورتان این است که این وسیله نیز از نظر هزینه و قیمت به پهپاد شباهت دارد و بیش از پیش به مونوپاد خود متوسل شدید که هزینه ناچیزی دارد، اما باید عرض کنم که سخت در اشتباهید. این وسیله به هیچ وجه هزینه های گزافی را برای شما به ارمغان نخواهد داشت. پس تا به اینجا، یک گام بیشتر به تحقق آرزویتان نزدیکتر شدیم. آرزوی گرفتن عکس های هوایی بدون هزینه های سرسام آور!

ویژگی ها

تنها یک قدم با عکاسی هوایی مورد علاقه خود فاصله دارید و تنها چیزی که نیاز دارید، جرات پرتاب دوربین گوپروی خود به هواست. این اولین و آخرین قدمی است که بر می دارید. باقی کارها را به آئر (AER) بسپارید، چرا که این وسیله با طراحی فوق العاده اش و از طریق پوشش فومی شکلش، نقش یک نگهدارنده را برای گوپرو (مدل +3، 4 یا 5) شما ایفا کرده و با سرعت بالایی حرکت کرده و به خلق تصاویر خارق العاده می پردازد که هرگز فراموششان نخواهید کرد. نیازی به شارژ کردن ندارد و می توانید با خیال آسوده به سفرهای طولانی بروید.

طریقه استفاده از آئر

این وسیله فوق العاده کاربردی، طریقه استفاده و دستور خاصی ندارد. تنها کافی است که گوپرو را در جایگاه مخصوصش قرار داده و بال ها را نصب کنید و محکم ببندید. علاوه بر آنچه در باب این وسیله گفته شد، این را هم باید اضافه کرد که آئر بدون باتری و شارژ عمل کرده و بدون دغدغه ای از این بابت می توانید تا مدتها از آن استفاده کنید. ضمنا در صورت تمایل به تهیه کیف مخصوص این وسیله، می توانید فضای مناسبی برای نگهداری از دوربین گوپرو و لوازم جانبی آن در اختیار داشته باشید.
دوربین گوپرو 1

و اما قیمت

این وسیله سودمند برای عکاسی هوایی را می توانید تنها با پرداخت 69 دلار که قیمتی معادل 220 هزار تومان دارد، از آن خود کرده و از سفرهای خود بیش از پیش لذت ببرید. امید است با معرفی این محصول کارآمد توانسته باشیم گامی موثر در راستای تحقق آرزوهای شما برداشته و لبخندی از رضایت بر لب هایتان نقش بسته باشد. در ضمن پیش از خرید این وسیله و عکاسی به بخش مقالات آموزش عکاسی ما مراجعه کنید.

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه