پارک آب و آتش | تعامل میان دو عنصر اصلی در یک پارک

پارک های جدیدی در تهران ایجاد شده است که پارک آب آتش جز یکی از همین پارک ها است. این پارک با فضایی متفاوت و مدرنی که دارد، بسیاری به آن مراجعه و در آن وقت می گذرانند.

پارک آب وآتش

چگونگی بوجود آمدن پارک آب و آتش

سال 1388 در اراضی عباس آباد، این پارک (آب و آتش) افتتاح شد. پل طبیعت، بوستان بنادر، بوستان نوروز به این پارک نزدیک هستند و در اینجا امکانات بسیار در نظر گرفته شده که دلیل مراجعه زیاد به این پارک هستند. از جمله فعالیت های موجود در این پارک، بوفه، رستوران، زمین اسکیت و آمفی تئاتر، می باشد. پارک آب و آتش و بوستان بنادر توسط یک فنوس دریایی از هم جدا شده اند. اکنون امکان بازدید از این فانوس وجود ندارد اما اگر دوباره بتوان وارد شویم، مناظر زیبایی از پارک، پل طبیعت و شهر نمایان می باشد. راه ارتباطی بوستان بنادر و گنبد مینا، پل ابریشم است که روبروی این پارک است. از دیگر امکانات این شهر، فضای سبز، آلاچیق، برج آتش، کالاسکه رانی، آبنما، لانه کبوتر می باشد.

پارک آب و آتش

آدرس پارک آب و آتش 

آدرس پارک آب و آتش ، در خیابان آفریقا است. به طور دقیق نرسیده به چهاراه جهان کودک، در انتهای کوچه ژوبین قرار دارد. برای دسترسی به این پارک می توان از مترو استفاده کرد. به این صورت که با پیاده شدن در ایستگاه مترو طالقانی واقع در خط یک مترو و پیاده روی 15 دقیقه ای کنار بزرگراه حقانی به سمت غرب به این پارک می رسید. به جای پیاده روی می توانید، سوار تاکسی های مقصد ونک شوید و در مقابل پارک آب و اتش پیاده شوید. برای برگشت نیز می توانید همین مسیرها را طی کنید. دیگر راه رسیدن به این پارک این است که وارد خیابان نلسون ماندلا (جردن) شوید و به سمت شمال حرکت کنید و بعد از خروجی بزرگراه همت می توانید ماشین خود را پارک کنید و از ورودی پارک که واقع در خیابان شهیدی است، به سمت پل طبیعت حرکت کنید. همچنین می توانید از اتوبوس هایی که در از این محدوده تردد می کنند، استفاده کنید.

پارک آب و آتش

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه