ترسناک ترین ترن های هوایی جهان | وحشت را در این ترن ها لمس کنید

یکی از خاطره های همراه با ترس و هیجان و ماندگار، تجربه سوار شدن ترن هوایی است. هیجان های وصف ناپذیری که فقط در سوار شدن ترن ها تکرار شدنی هستن و تا وقتی که از اونها پایین نیاین قطع نخواهند شد.با ما همراه باشین تا در ادامه این مطلب ترسناک ترین ترن های هوایی جهان رو بهتون معرفی کنیم و همچنین تصویر هیجان انگیزترین ترن های هوایی جهان رو هم در این مطلب ببینید.
در شهر نیکسون در ایالت کالیفرنیا، در سال 2017، "آسمان خراش" بلندترین ترن هوایی جهان، آماده به کار می شود. 174 متر ارتفاع این ترن است و به عنوان بلندترین ترن در جهان شناخته می شود.

بلند ترین ترن هوایی در حال حاضر

در حال حاضر، بلندترین ترن هوایی در جهان 139متر ارتفاع دارد و سرعت آن 206 کیلومتر بر ساعت است که نام آن کینگداکا است. این ترن در پارک «Six Flags Great Adventure» شهر جکسون ایالت نیوجرسی است.

بلندترین ترن هوایی

بلند ترین ترن هوایی در آینده

ترن آسمان خراش بیشترین سرعتی که داشته، 105 کیلومتر هست و با  هزینه ای 250 میلیون دلاری این ترن در حال ساخت است. در این برج یک رستوران، گذرگاه و دیگر کاربری ها و جاذبه ها قرار دارد.

بلندترین ترن هوایی در آینده

اولین ترن کج

ترن کج در پارک «Lihpao Land Discovery World» در تایوان وجود دارد که با زاویه 90 درجه و از ارتفاع یک ساختمان 34 طبقه از آن رها می شوید.

ترن کج

بلندترین حلقه عمودی

بلندترین حلقه عمودی در جهان در ترنی به نام تخت گاز در شهر والنسیا کالیفرنیا قرار داد که ارتفاع آن 49 متر است و جزو هیجان انگیزترین ترن های هوایی جهان هم محسوب میشود.

بلندترین حلقه

با سرعت ترین ترن هوایی

در شهر ابوظبی ترنی به نام فورمولا روسا قرار دارد که در 90 ثانیه مسیر 2.1 کیلومتری را طی می کند، که باعث شده سریع ترین ترن هوایی در جهان لقب بگیرد و جزویکی از بزرگترین ترن های هوایی در جهان محسوب میشود.

با سرعت ترین

شدیدترین سقوط

در پارک فوجی-کیو هایلند ژاپن، ترنی به نام تاکابیشا وجود دارد که ارتفاع سقوط در این ترن 37 متر است و شدید ترین سقوط را در جهان از آن خود کرده است.

شدیدترین سقوط

با سرعت ترین ترن هوایی چوبی

ترن چوبی به نام جالوت با سرعت 116 کیلومتر در ساعت، سریع ترین ترن چوبی است. این ترن 55 متر ارتفاع سقوط دارد و وارونه می شود.

با سرعت ترین ترن چوبی

بلندترین ترن هوایی چوبی

در هاید پارک آلمان ترنی به نام کلوسوس، با 60 متر ارتفاع، بلندترین ترن چوبی جهان به حساب می آید.

بلندترین ترن چوبی

طولانی ترین ترن هوایی

در اسپالند ژاپن ترنی وجود دارد که مسیری طی شده با آن دو برابر ترن های دیگر است.

طولانی ترین ترین

بلندترین سقوط در ترن هوایی

ترن هوایی به نام زومانجرو با 126.5 متر ارتفاع و 145 کلیومتر در ساعت سرعت، معروف به سقوط سرنوشت است. این ترن در شهر جکسون است.

بلندترین سقوط

بیشترین وارونگی در ترن هوایی

ترنی در انگلستان  به نام "لبخند بزن" وجود دارد. این ترن خداقل 14 بار بالا و پایین می شود و بیشترین وارونگی را دارد.

بیشترین وارونگی

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه
x