گنبد مینای تهران | از تماشای کهکشان و ستارگان لذت ببرید

شنبه 23 اردیبهشت 1396 - اماکن دیدنی,تهران گردی,گردشگری

در یکی دوسال اخیر گنبد مینای تهران یکی از بزرگترین آسمان نماهای ایران هست که در سال 1393 هم به بهره بردای رسید. آلودگی هوا و زندگی پر هیاهو مانع این هست که به اطرافمون کمتر نگاه کنیم و از تماشای چنین بناهایی هم غافل شویم.گنبد مینا هم مکانی هست که میتونین در اون برای ساعاتی روی صندلی بنشینین و از تماشای آسمان، کهکشان ها و ستاره ها لذت ببرید. این گنبد بزرگترین اسمان نما و پلانتاریوم خاورمیانه هست که مانند شبیه ساز جهان هستی و کرات و ستارگان به شکل های سه بعدی عمل میکند و فیلم هایی با موضوعات جنوبی به نمایش در می آورد. در ادامه آدرس گنبد مینا ، این مکان جالب که یکی از اماکن دیدنی تهران هم هست رو با هم خواهیم دید ...

گنبد مینا

آدرس و نحوه دسترسی به گنبد مینا

برای رفتن به گنبد مینای تهران میتونین از مترو استفاده کنید.کافی هست که فقط در خط یک مترو شهید حقانی از قطار پیداه شویدو بعد از اینکه از ایستگاه خارج شدید از ایستگاه و مسیر پارک طالقانی و پیاده روی چوبی به پل طبیعت بروید و بعد از عبورتون از پارک آب و آتش و پل ابریشم که از روی بزرگراه همت هم به گنبد مینای تهران میرسه به این مکان برسید.
علاوه بر این میتونین از اتوبوس هایی که در بزرگراه حقانی هم تردد میکنند استفاده کنیدو در ایستگاه چهاراره آفریقا هم پیداه شوید و مجدد بعد از عبورتون از پارک اب و آتش به گنبد مینا برسید. اگر هم قصد دارید تا وسیله نقلیه به این مکان بروید در ابتدا باید وارد خروجی ایستگاه متروی حقانی بشید و خودروتون رو در پارکینگ بزرگ پارک طالقانی هم پارک کنید و از طریق پل طبیعت پیاده به سمت این گنبد بروید. اگر مجوز عبور از  طرح ترافیک را دارید می‌توانید از مسیر بزرگراه مدرس جنوب، میدان آرژانتین، خیابان نلسون ماندلا (جردن یا آفریقای سابق)، بعد از ساختمان راه‌آهن، ورودی شهرگل به گنبد برسید. گنبد زیبای مینا یکی از اماکن دیدنی تهران هم محسوب میشه.

گنبد مینا تهران

گنبد مینا

گنبد مینا

گنبد مینا

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه