عجیب ترین رستوران های جهان | طعم عصر حجر را تجربه کنید!

شاید به این فکر افتاده باشید که انسان هایی که در گذشته و عصر حجر زندگی می کردند ، نیازهای خودشان را چگونه تامین می کردند و یا چه غذایی برای رفع گرسنگی می خوردند؟ جواب تمام سوال های شما اما در یکی از عجیب ترین رستوران های جهان در برلین پیدا میشود که غذاهای عصر حجر را به مشتریان خود می دهد. دکوراسیون این رستوران شبیه به دوران حجر می باشد و همین آن را به یکی از عجیب ترین رستوران های دنیا تبدیل کرده است. بنابراین با ما همراه باشید و شام را مهمان همگردی، در رستورانی متعلق به زمان عصر حجر .....
عجیب ترین رستوران های جهان

رستوران " سوج "

در شهر برلین، رستورانی افتتاح شده که یکی از عجیب ترین رستوران های جهان است و به هیچ وجه از مواد غذایی از جمله : پنیر، نان یا شکر استفاده نمی کند.  گفتنی است که مهمانان این رستوران که « سَوِج » (Sauvage) نام دارد با غذاهایی پذیرایی می شوند که مردمان عصر حجری از طریق شکار به دست می آوردند. زیتون، کبر و دانه‌ی کاج؛ نان بدون گلوتن با کره‌ی حاوی آجیل یا زیتون؛ ماهی آزاد دودی با سبزی‌های خوراکی؛ و ماهی و گوشت‌ها از منوی غذایی این رستوران میباشد. شاید عده ای باشند که به دسر علاقه ای ندارند و مایل به خوردن دسر نیستند، برای این عزیزان کیک‌های بدون شکر و گلوتن مانند پای معطر کدوتنبل سرو می‌شود.  دقت و تمرکز  نکاتی است که برای مدیران و کارکنان این رستوران که یکی از عجیب ترین رستوران های دنیا ست، مهم است .دلیل این دقت و تمرکز هم این است که مشتریانی که از این رستوران استفاده می کنند، بدانند که چه غذایی را در هر بشقاب نوش جان می کنند، بهرحال اینجا عجیب ترین رستوران جهان است و انتخاب غذا مشکل.
رستوران عصر حجر

سوج، بهترین نام برای عجیب ترین رستوران قرن

شاید براتون سوال بشه رستوران « سوج » به چه معناست، این اسم  کلمه‌ای فرانسوی است که به معنای غیراهلی یا وحشی است که این لقب بخشی از رژیم عصر حجر است و این دلیلی است که این رستوران فقط غذاهایی که در دسترس مردمان عصر حجر بوده را به مشتریان می دهد. این غذا ها شامل : میوه‌ و سبزیجات، گوشت، ماهی، تخم‌مرغ، آجیل، دانه، و گیاهان دارویی ارگانیک و فرآوری‌نشدهمی باشد ، هدف صاحبان و کارکنان این رستوران ساختن فضایی شبیه سازی شده از عصر حجر می باشد .حتی کوچکترین و ریز ترین نکته ها از جمله : بلند کردن تخته سنگ‌ها و راه رفتن با پای برهنه، و حتی با اهدای خون ، خونی که احیانا شکارچیان زخمی هنگام شکار از دست داده‌اند رعایت کرده اند. این رستورانی که شبیه عصر حجر می باشد نوآوری جدیدی در بین رستوران ها می باشد ، لیت پوچو که یک از صاحبان این رستوران می باشد گفته است که در کشور آمریکا که غذاهای فست فودی دلیل بسیاری از بیماری هاست، تمایل به این نوع غذا ها و این نوع رستوران ها بسیار زیاد است. در عین حال که این رستوران از آشپزی و مواد غذایی گذشتگان تقلید کرده است، اما باز هم کارکنان آن به خودشان اجازه استفاده از وسایل مدرن برای تهیه غذا ها را می دهند. مدیر این رستوران غذا درست کردن روی  آتش را به ماکروویو تشبیه کرده است. درنهایت می توان این رستوران را یکی از عجیب ترین رستوران های دنیا دانست.
عجیب ترین رستوران های جهان

عجیب ترین رستوران های جهان

عجیب ترین رستوران های جهان

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه