مقاصد رویایی سفر | بادیدن این صحنه ها شگفت زده خواهید شد!

سه شنبه 19 اردیبهشت 1396 - جهان گردی,برترین ها,گردشگری,جالب انگیز

علایق و سلایق افراد، عامل اصلی در انتخاب مقصد سفر آنها می باشد. اهداف سفر شامل خرید، تفریح و آرامش و استراحت می باشد. 9 مقصد رویایی برای سفر را در این مطلب به شما معرفی می کنیم، بهترین مقاصد سفر که با دیدن آنها لذت کافی را خواهید برد. تمامی این شهرها، جزایر و کشورها، مکان های بی نهایت زیبا و خارق العاده ای دارند که در آن ها را در لیست بهترین مقاصد گردشگری جهان قرار داده است. بنابراین با ما همراه باشید برای آشنایی با بهترین مقاصد سفر ...
مقصد رویایی برای سفر

1) برابرا | پلی نزی فرانسه

پاپیتی، پایتخت ۲۶۰۱۷ نفری پولینزیای فرانسه در جزیره تاهیتی می باشد. ۴۱۶۷ کیلومتر مربع مساحت و ۲۵۹۵۹۶ نفر جمعیت پولینزیا می باشد. مارکوئساس، ماکاتیا، گامبیه، توآموتو، جزایر سوسایتی (تاهیتی، موریا)، اوسترال و جزایر کلیپرتون، از مهمترین جزایر پولینزیا هستند. کل جزایر و تپه دریایی پولینزیا حدود 118 عدد است. از جزایر بادپناه جزایر سوسایتی بورابورا است و در اقیانوس آرام قرار دارد. این جزیره زیبا ترین جای جهان شناخته شده است. جمعیت این جزیره 8880 نفر بود که با توجه به سرشماری ماه اوت سال 2007 می باشد.

بورا

بورا بورا

2) آمستردام | هلند

آمستردام واقع در غرب کشور هلند و پایتخت آن می باشد. جمعین این شهر حدودا یک میلیون نفر می باشد. جمعیت مهاجران خارجی به این شهر، نیمی از جمعیت کل است و بیش از 150 ملیت در این شهر وجود دارد. هنر دوستان عاشق این شهر هستند. با توجه به وسعت این شهر، گنجینه های هنری بسیاری مانند موزه های مختلف، وجود دارد که در کنار این موضوع معماری زیبای این شهر نیز جز جاذبه های آن به حساب می آید. در موزه اصلی این شهر، نقاشی های بسیار زیبا و ماندگاری وجود دارند. موزه های کوچک بسیار زیبای دیگری نیز در این شهر وجود دارند، مانند موزه شکنجه که در میدان موزه در آمستردام واقع شده است.

آمستردام

3) بالی | اندونزی

یک از مکان های بسیار زیبای جهان، مقصد رویایی برای سفر، جزیره بالی در کشور اندونزی می باشد. این جزیره جز یک رشته جزیره است در بین دو جزیره جاوه و لومبوک قرار گرفته است. در این جزیره هنر های بسیار زیادی مانند فلزکاری، موسیقی، چرمگری، رقص و...  به صورت حرفه ای و در سطح بالایی وجود دارد.

بالی

4) دوبرونیک | کرواسی

در دریای آدراتیک که پهنه ای آبی در سمت دریای مدیترانه است این شهر با دیوارهای بسیار بلندی محصور گشته است. کرانه های کشور ایتالیا در سمت سمت غربی دریای آدراتیک قرار دارند و سواحل کشورهای اسلوونی، کرواسی، بوسنی و هرزگوین، مونته نگرو، آلبانی و ایتالیا در سمت شرقی این دریا قرار دارند. این مقصد رویایی برای سفر با استقبال زیادی که توریست ها به بازدید از آن نشان داده اند، تبدیل به یکی از بهترین مقاصد گردشگری شده است.

دوبرونیک

5) شهر مراکش| کشور مراکش

دیگر نامی که مراکش به آن مشهور است، "حمرا" (شهر سرخ) است که به دلیل قرمز بودن تمامی ساختمان ها در این شهر است. از مهم ترین شهرهای توریستی کشور مراکش، همین شهر است که به یکی از بهترین مقاصد سفر تبدیل شده. از جاذبه های گردشگری شهر مراکش، میدان جامع فنای یا معرکه گیری است. این شهر همچنین مرکز شهری به نام Medina of Marrakesh دارد که در یونسکو به شماره N31 38 W08 00 و تاریخ ثبت 1985، ثبت شده است.

مراکش

6) پاریس | فرانسه

پاریس مرکز و از شهرستان های ناحیه ایل دو-فرانس است. در میان این شهر رودی به نام سن گذر می کند. این شهر در حیطه مسائل اقتصادی، فرهنگی، هنری، سیاسی، تحصیلی، تفریحات، مد و علم در جهان جز شهرهای پیشرو است. پاریس جز ابرشهرهای جهان، مانند لندن، توکیو و نیویورک، می باشد. از شهرهای معروفی که بیشتر توریست ها به آن سفر می کنند، همین پاریس می باشد. تعداد مسافران به پاریس در حدود 45 میلیون نفر می باشد. در این شهر زیبا، آثار هنری، جاذبه های دیدنی بسیاری وجود دارد. سرسبزترین پایتخت اروپا، پاریس به دلیل وجود 478000 درخت است.

پاریس

7) سانتورینی | یونان

این جزیره آتشفشانی، به خاطر جذابیت هایی که دارد جز حکایت های مبهم آتلانتیس می باشد. روستاهای سفید رنگ و در کنار پرتگاه های بلند بهترین جا برای لذت بردن از غروب خورشید است.

سانتورینی

8) سنت لوسیا | دریای کاراییب

این کشور جزیره ای کوچک در دریای کاراییب است که در سال 1979 از بریتانیا جدا شد و مستقل شد و جمعیت آن 160 هزار نفر است. این کشور عضو اتحادیه همسو است. زبان رسمی این کشور انگلیسی است، همچنین زبان فرانسوی در این کشور رواج دارد.

سنت لوسیا

9) ونیز | ایتالیا

ونیز جزیره های کوچکی است و کانال ها راه ارتباطی بین خشکی ها می باشد، و مردم به وسیله قایق ها در بین شهر جا به جا می شوند. این شهر توریستی در شمال ایتالیا قرار دارد. از جاذبه های دیدنی این شهر، میدان سن مارکو محل دفن مارکوپولو، است. در سال میلیون ها مسافر و توریست به این شهر می آید و درنهایت تبدیل به یکی از بهترین مقاصد گردشگری در جهان شده است.

ونیز

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه