امارات تا پروژه صد ساله یِ ساختِ شهر در مریخ

از گذشته ای نه چندان دور امارات، به عنوان کشوری سرمایه دار و ثروتمند بر سرزبان ها افتاده و این موضوع در آسمان خراش ها، هتل های لاکچری و ساختمان های لوکس، که از جاذبه های گردشگری امارات و دیدنی های امارات است، نمایان است، به این دلیل است که توریست های زیادی به این کشور شیخ نشین سفر میکنن و هر سری با ایده های خاص و جدید روبه رو میشن. اما در جدیدترین بلند پروازی های این کشور مشخص شده که امارات به دنبال ساخت شهری در مریخ است. با همگردی همراه باشید تا از صحت و درستی این خبر مطلع شویم....
مریخ

مریخ از آنجایی که این کشور خود را در انجام کارهای عجیب و خارق العاده ثابت کرده، بعید نیست که این خبر هم صحت داشته باشه، همیشه رویای سفر به کره های دیگر و زندگی در آنجا از آرزوهای انسان ها بوده که برای رسیدن به این رویا کارهای زیادی انجام داده اند.
مریخ

سیاره مریخ

سیاره مریخ، چهارمین سیاره منظومه ی شمسی است که به دور خورشید میچرخه و در آن، مهمترین علائم حیاتی یعنی وجود آب اثبات شده و طبق نظر دانشمندان، مریخ بهترین جا برای زندگی بعد از کره زمین است. این سیاره بسیار سرد است زیرا فقط نصف نور خورشید به مریخ می رسد و طول سال در این سیاره دو برابر زمین و 678 روز است. جالب است که بدانیم اولین بار، بحث زندگی در کره ی زمین توسط سازمان ناسا و کمپانی اسپیس مطرح شده و با مطالعه بر روی این کره سرد، زندگی در مریخ رو ممکن دانسته اند.
مریخ

برنامه یِ امارات برای ساخت شهر در مریخ 

پیشرفت امارات، حاصل درآمدهای هنگفتیِ که از فروش نفت و گاز و صنعت گردشگری بدست میاره و باعث شده به یکی از کشورهای ثروتمند تبدیل بشه و بنابراین به راحتی میتونه از پس هزینه های هنگفت ساخت شهر در مریخ بربیاد و این کشور ادعا داره شهری به بزرگی شیگاگو در مریخ بسازه و تا صدسال آینده این شهر رو افتتاح میکنن و از هم اکنون قرار است، استارت آن را با فرستادن محققان و دانشمندان به مریخ آغاز کنن و در اجلاسی که بین 138 کشور دنیا حضور داشتن.حاکم دبی گفته: انسان هر رویایی داشته باشه میتونه بهش برسه چون جاه طلبی انسان حد و مرز نداره و برای شروع قرار است چندین فرد تحصیل کرده رو به خارج از کره زمین بفرستن تا آنها بتوانن امکان تامین آب و غذا و انرژی رو در آنجا بررسی کنن.

مریخ

مریخحقایقی از پروژه های اماراتی ها

پروژه ساخت شهر در مریخ، شهر شادی نام دارد و برای ساخت این شهر "صد سال" تا 2117 در نظر گرفته شده. اما منتقدین معتقدند که صدسال برای این پروژه کمه و همچنین، هزینه ی هنگفتی داره، پس باید امارات واقع بینانه تر به این قضیه نگاه کنه، اما مقامات امارات گفته اند که در این مورد خوب فکر کرده اند و برنامه های بسیار دقیقی تا سال 2021 دارن و به زودی منتشر خبرهای جدید از موفقیت ها باید باشیم.
مریخ

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه