قطارهای هند، پر ازدحام ترین و ریلکس ترین، قطارهای دنیا

چهارشنبه 30 فروردین 1396 - گردشگری,گردشگری,خبر

هند از کشورهای بسیار زیبا و دیدنی در دنیاست، برای یکبار هم که شده به این کشورِ رنگارنگ سفر کنین و از گشت و گزار در آنجا لذت ببرین، البته جاذبه های گردشگری هند و دیدنی های هند انقدر زیاد است که با یکی دو بار سفر نمیتوان تمام اماکن دیدنی اون رو دید. کسی که برای اولین میخواد به هندوستان سفر کنه، حتما با سیستم حمل و نقل مشکل پیدا خواهد کرد. قطار در هندوستان، بهترین راه برای دیدن جاذبه های گردشگری هند، دیدنی های هند و سفرهای بین شهریست اما مشکلات اساسی، وجود داره که قابل حل می باشد، اما سوال این است که با شلوغی وحشتناک قطارهای هندوستان چطور میشه کنار اومد و سفر کرد و مهم تر ازاون اینه که چگونه میشه در سفر به این کشور با قطار زنده ماند؟ پس با همگردی همراه باشید...
قطارهای هند

قطارهای هند1) رزرو کردن صندلی از قبل 

میتونید از طریق اینترنت از 60 روز قبل بلیط تون رو رزرو کنین، به این معناست که فقط سفرهای کوتاه رو میتوننن روزانه رزرو کنن، البته حواستون باشه، خیلی زود پر میشه و اگر همان روز تصمیم گرفتید، سفری با قطار داشته باشید، بهترِ که به خودتون زمان زیادی بدهید، چون قطارهای هندوستان، قطعا، سریع ترین ترین سیستم حمل و نقل دنیا نیست.
قطارهای هندوستان

2) اگر در بلیط تان نوشته "درانتظار" نگران نباشید

شاید در هنگام رزرو جای خالی نداشته باشن، اما یک بلیط رزرو به شما داده می شود" بلیط در انتظار". با این بلیط می توانید سوار شوید اما انتظار یک صندلی خوب رو نداشته باشید، حداقلش اینه که شمارو به مقصد مورد نظر میرسونه.
قطارهای هند

3) انتخاب کردن کلاس قطار به دقت

در هندوستان 8 نوع قطار و انتخاب نوع قطار بستگی به مقصد و مسافتی داره که می روید، قطارها از خیلی گران به ارزان دسته بندی میشن که هرکدام با هزینه ای که پرداخت میکنین ارائه خدمات میدهن، پس بهتراست که خوب دقت کنین چون بعد از خرید بلیط به هیچ وجه پس گرفته نمیشود.
قطارهای هند

4) صحبت کردن در قطار

مردم هند مردمانی خون گرم و خیلی تمایل به صحبت کردن دارن و یکی از بهترین راه برای گذروندن زمان صحبت کردن با مردمِ محلی است که بعد از سفر متوجه خواهید شد، بهترین خاطراتتان از سفر با قطار و صحبت با مردم محلی به یادگار مونده.
قطارهند

5) انتظار نداشته باشید قطار به موقع بیاید

قطارهای هند به ریلکس بودن معروفن و تاخیر از یک دقیقه تا چندساعت خیلی عادیه، پس بهترین راه حل برای گذروندن وقت در حالت انتظار صحبت با مردمان خونگرمه محلی و آشنا با اداب و رسوم آنهاست.
قطارهای هندی

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه
x