با جذابیت های زیباترین جزیره ی یونان آشنا شویم

چهارشنبه 30 فروردین 1396 - گردشگری,جهان گردی,طبیعت گردی

جزیره‌ی سیروس طی سالیان گذشته توانسته‌اند یکی از قدرت مند ترین قطب‌های گردشگری در دنیا، محسوب شوند. این جزیره با بهره مندی به سواحل فوق‌العاده زیبا، فرهنگ غنی و معماری خاص خود انواع تورمسافرتی را از اقصی نقاط دنیا به خود جذب می کند و توانسته یکی از فوق العاده ترینجاذبه های گردشگری یونان و دیدنی های یونان محسوب شود. در ادامه قصد داریم به ویژگی‌های خاص جزیره‌ی سیروس اشاره کنیم با همگردی همراه باشید.
یونان

یونان

1) Ermoupolis

این منطقه به عنوان پایتخت فرهنگی و تاریخی سیروس محسوب می شود و پیشینه‌ای غنی را در خود جای داده است. این ناحیه به عنوان تنها منطقه در یونان که تحت تاثیر رنسانس بوده به شمار می‌آید. می توانید در قالب توریک روزه از جذابیت‌های بصری منطقه لذت ببرید و از معماری فوق العاده زیبا بازدید کنید.
یونان

3) Apollon Theater

شکی در این نیست که سیروس پیشینه‌ی فرهنگی غنی دارد. بهترین مثال برای این پیشینه‌ی تاریخی بازدید از تئاتر آپولون است. این سالن نمایش در سال 1864 در منطقه احداث شد. می توان گفت که جزئیات معماری این بنا در نوع خود منحصر به فرد و دیدنی است. زیباترین اپراهای منطقه در این سالن برگزار می شدند و طرفداران خاص خود را داشته اند. می توانید برای بازدید از این بنای تاریخی توریک روزه ای ترتیب داده و از لحظات خود لذت ببرید.
تئاتر آپولون یونان

3) Archaeological Museum

این موزه به عنوان یکی از معتبر ترین و کامل ترین مجموعه‌ها در تمام یونان شناخته می‌شود و از جاذبه های گردشگری و دیدنی های یونان محسوب میشه. می‌توانید در این موزه از اشیاء تاریخی بازدید نمایئد و پی به تاریخچه ی غنی یونان ببرید. از دیگر جذابیت‌های این موزه می توان به بنای آن اشاره کرد. این بنا در سال 1876 ساخته شده و تلفیقی است از 3 سبک معماری.
یونان

4) سواحل زیبا

یکی از جذاب ترین بخش‌های سفر شما بازدید از سواحل فوق العاده دیدنی منطقه است. این سواحل بکر و آرامند و می توانید به نحو احسنت از آنها استفاده کنید. کافی است برای بازدید از این سواحل توریک روزه ای ترتیب ببینید و از تک تک لحظات سفر خود لذت ببرید.
سواحل زیبای یونان

 5) رستوران های منطقه

از دیگر جذابیت‌هایی که می تواند این سفر را هرچه لذت بخش تر کند. سرک کشیدن به رستوران های محلی سیروس است. این رستوران ها با سرو انواع غذاهای دریایی و محلی گردشگران تورمسافرتی را به وجد می آورند. می‌توانید در طول سفر خود از دسرها و شیرینی های خاص یونانی هم لذت برده و تورمسافرتی فوق العاده ای را در این جزیره سپری کنید.
رستوران در یونان

 6) ترتیب دادن تورهای یک روزه

سیروس موقعیتی عالی را در اختیار گردشگران توریک روزه قرار داده. می‌توانید با کشتی‌های مسافربری از جزایر کوچک و بزرگ اطراف بازدید کنید و سفری فوق العاده را تجربه نمائید و از جاذبه های گردشگری یونان و دیدنی های یونان لذت ببرید. تماشای قایق‌های ماهیگیری منطقه از دیگر تفریحات خاص سفر شما محسوب خواهند شد. این امکان در اختیار گردشگران تورمسافرتی سیروس قرار گرفته که از طبیعت فوق العاده‌ی سیروس بازدید کنند. مناظر دریا به طور حتم یکی از فوق العاده ترین جذابیت‌هایی خواهند بود که می توانید در طول تورطبیعت گردی خود از آنها بازدید نمائید.
تورهای یک روزه یونان

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه