ژست های عکاسی از عروس و داماد | ژست عاشقانه عروس و داماد

یکشنبه 27 فروردین 1396 - عکاسی,مقالات آموزشی

شاید به جرات بشه گفت برای هر آدمی روز عروسیش یکی از مهم ترین روزهای زندگیشه، برای همین همه دوست دارن که تک تک لحظات و خاطرات اون روز رو ثبت کنن تا هر وقت دلشون خواست بتونن مرورش کنن. برای همین انتخاب عکاس حرفه ای خیلی مهمه، این عکس ها از اون دسته لحظاتی هستن که اگه خراب بشن دیگه همه چی تمومه چون هرکس توی زندگیش احتمالش خیلی کمه که بیشتر از یه بار روز عروسی داشته باشه. حالا فکرش رو کنید که عکس هاتون خراب بشه. بعضی از عکاس ها ژست هایی به عروس و داماد میدن که وقتی چند سال بعد حتی خودتون هم اون عکس ها رو ببینید خجالت میکشید بس که ژست بی کلاس و دمده ای بوده. برای همین خیلی خوبه که ژست های عالی رو از قبل بلد باشید. برای دیدن چندتا از این ژست های بی نظیر با ما باشید.

ژست های بی نظیر عروس و دوماد

ژست عکاسی

تور یکی از بهترین وسایل برای عکاسی پرتره از نمای نزدیکه. اگه فوکوس رو روی حالت دستی بزارید، میتونید روی چشمای مدل فوکوس کنید، در غیر این صورت دوربین روی تور فوکوس میکنه.

ژست

 وقتی که عروس در ماشین نشسته یه زمان خوب برای گرفتن عکس از پنجره اس. 

ژست

یه ژست آسون اینه که هردو نفر سرشون رو به هم نزدیک کنن و با لبخندی شیرین به دوربین نگاه کنن. حواستون باشه که دسته گل رو به دوربین گرفته شده باشه.

ژست

یک ژست زیبای دیگر، عروس و داماد یکدیگر را نگاه می کنند در حالی که داماد پشت عروس است، می توانند به دوربین هم نگاه کنند.

ژستدر ادامه ی ژست قبلی؛ سعی کنید ارتفاعی برای عکاسی پیدا کنید.

ژستاگه این امکان رو دارید حتما در فضای باز هم عکاسی کنید. از فاصله  عکس بگیرید و یه پس زمینه ی زیبا در نظر بگیرید.

ژستاین ژست در نهایت سادگی و رسمی بودن احساس آرامش رو به شما منتقل میکنه 

ژست

انتخاب زاویه مناسب برای عکاسی مهم ترین بخش کار هستش. حواستون باشه که چهره ها کاملا واضح و مشخص باشن.

ژستدر ادامه ژست قبلی از نمای نزدیک هم عکس بگیرید.

ژست  شاید بعضی ژست ها سختن باشن اما بی شک به زحمتش می ارزن.

ژستاصلا لازم نیست همه ی عکس ها جدی باشن، سعی کنید لحظه های بانمک و متفاوت خلق کنید. از داماد خواهش کنید کفش هاش رو در بیاره و دور عروس بگرده، و شما عکاسی کنید.

ژستفراموش نکنید که از پشت سر عروس و دوماد هم عکاسی کنید. 

ژستیک ژست جذاب از پرتره عروس. عروس باید روی زمین بنشیند و لباسش اطراف او با نظم بخش باشد. عکاسی از ارتفاع کم مناسب است و کمی عروس بالارا نگاه کند.

ژستبرای خلاقیت بیشتر میتونید از نمای خیلی نزدیک عکاسی کنید و یه ژست ساده داشته باشید. روی حلقه ها زوم کنید و چهره ها رو تار کنید.

ژستمیتونید یه مقدار با عمق میدان بازی کنید، از بازترین حالت دیافراگم استفاده کنید.  عروس جلو بایسته و دوماد با فاصله ای عقب تر از عروس باشه. و روی عروس فوکوس کنید.

ژسترقص عروس و داماد و عکاسی ازش از مهمترین بخش های عکاسیه. در حالی که به هم نگاه میکنن روی دسته گل فوکوس کنید و با دیافراگ باز از اونها عکس بگیرید.

ژستبر ای ثبت تمام دقایق و نتایج بهتر، الزامی نیست که فقط از عروس و دوماد عکس بگیرید، از مهمون ها و وسایل روی میز و ... عکس بگیرید.

ژست

عکس نهایی در مورد یک ژست نیست بیشتر در مورد جمع بندی تمام عکس هایی که در طول مراسم گرفتید. اونها رو در یک صفحه کنار هم بزارید و در نهایت در نرم افزار از فیلترهایی که تمام تصویر رو یکدست می کنن استفاده کنید مثل سیاه و سفید .

ژست

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه