بهترین مقاصد سفر برای افراد درونگرا | اینجا با خودتان تنها باشید

یکشنبه 06 فروردین 1396 - جهان گردی,گردشگری

این امکان در اختیار شما قرار داده شده که با توجه به تیپ شخصیتی خود، مقاصد سفرتان را انتخاب کنید، به این صورت می‌توانید بیش از گذشته از تورمسافرتی خود لذت ببرید و در آینده با همین روال تورهای مسافرتی خود را انتخاب کنید. اگر جزو آدم‌های ساکت و درونگرا هستید، به طور حتم دنبال کردن این مقاله برایتان شیرین و جذاب خواهد بود، بنابراین پیشنهاد می‌کنم تا در ادامه با همگردی همراه باشید و برترین مقاصد توریستی که اشخاص درونگرا و نسبتا آرام می‌توانند تورمسافرتی فوق العاده را در آن‌ها سپری کنند را بشناسید.

درونگرا

 1) لائوس

این کشور در جنوبی ‌ترین نقطه‌ی قاره‌ی آسیا واقع شده است. کوهستان‌های لائوس و طبیعت بکر و آرامش، موجب معروفیت آن میان گردشگران تورطبیعت گردی و افراد درونگرا شده است. طبیعت این کشور آنچنان بکر است که درصد غالب مردم در لائوس همچنان در مناطق روستایی و خارج از شهر زندگی می کنند. شما می ‌توانید در این کشور از طبیعت لذت ببرید و تورمسافرتی آرامی را پشت سر بگذارید.

درونگرا

 2) گلستنبرگ ، بریتانیا

اگر احساس می ‌کنید در دایره‌ی گردشگران درونگرا تنها هستید، در اشتباهید. می‌توانید در این منطقه‌ی رویایی، آدم‌هایی را با سبک و سیاق خودتان مشاهده کنید. این گردشگران جذب آرامش بی نظیر و سکوت مطلق این منطقه شده‌اند، از جهت دیگر انواع تورطبیعت گردی در این منطقه موجود است. شما می ‌توانید بنا بر تمایل با یکی از این تورها همراه شوید و از معاشرت با آدم هایی که از نظر فکری و احساسی با شما شباهت دارند، لذت ببرید.

درونگرا

 3) نیوزلند

اصلا عجیب به نظر نمی‌رسد، اگر که به نیوزلند سفر کنید و به جای گشت و گذار در شهرهای مدرن و استفاده از امکانات بی نظیر این کشور فوق العاده به مناطق خارج از شهر و روستایی سرک بکشید. این یکی از بارز ترین ویژگی‌های انسان های درونگراست. این آدمها از بودن در طبیعت لذت می‌برند، به همین خاطر است که نیوزلند مقصدی فوق العاده برای تورمسافرتی شما خواهد بود. شما می‌ توانید تا دلتان می خواهد تورطبیعت گردی ترتیب ببینید و در قالب توریک روزه از طبیعت این کشور زیبا لذت ببرید.

درونگرا

 4) کوپنهاگ ، دانمارک

می‌توان گفت که این شهر، شهری مملو از دوچرخه های رنگی است. شما می ‌توانید در هر گوشه از آن دوچرخه سوارانی را مشاهده کنید که به صورت فردی و یا گروهی مشغول پدال زدن هستند. کوپنهاگ نیمی دیگر از شهرت خود را مدیون گردشگرانی است که به صورت فردی به این کشور سفر می ‌کنند، واضح تر اینکه این شهر کوچک رویایی، مقصدی عالی برای گردشگران درون گراست. می توانید تورمسافرتی آینده ی خود را به این شهر اختصاص دهید و از مناظر عالی آن لذت ببرید.

درونگرا

5) پونترسینا، سوئیس

اگر دلتان می‌خواهد که چند روزی را به دور از دغدغه و استرس در طبیعت سپری کنید، این منطقه بهترین انتخاب خواهد بود. پونترسینا که در ارتفاعات کوهستان آلپ بنا شده، بهشت اسکی بازان است، اما در تابستان می‌توانید به عنوان یک درونگرا از مناظر زیبا، سکوت و آرامش مطلق فضا لذت ببرید و اقامتی فوق العاده را در هتل های این منطقه داشته باشید.

درونگرا

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
2
مرتب سازی بر اساس:
گروهها
پربازدیدترین های ماه