دومین نمایشگاه تخصصی بانوان

دوشنبه 11 اسفند 1393 - رپرتاژ آگهی,خبر

سال نو نزدیکه و شلوغی‌های خیابونها نشون می‌دن که دیگه کم کم باید به استقبال نوروز رفت، شلوغی هایی که می‌شه در گوشه گوشه شهر به خصوص مراکز خرید و نمایشگاه‌های بهاره دید. نمایشگاه های بهاره یکی از بهترین مکان ها برای خرید عموم هست که از شیر مرغ تا جون آدمیزاد با قیمتی پائین تر از مراکز خرید، در اون پیدا می‌شه، در بین این نمایشگاه ها، قراره نمایشگاهی با عنوان نمایشگاه بانوان در دو نقطه از شهر دایر بشه که فقط مختص خانم‌هاست.

از اونجا که زنان درسراسر جهان نقش بسیار مهم و تعیین كننده ای در اداره امور خانواده و جامعه دارن و می تونن مسولیتهای جدی و مهمی رو به عهده بگیرن، "شرکت هوراد" بامشارکت سازمانها ونهادها در نظر داره «دومین نمایشگاه تخصصی بانوان» رو با هدف حمایت از بانوان کارآفرین در تمامی رشته‌ها و شاخه ها برگزارکنه.

 

در این نمایشگاه کلیه لوازم مورد نیاز بانوان شامل پوشاک، لوازم آرایشی وبهداشتی، صنایع دستی وتزئینی، زیورآلات و خیلی از گروه های جذاب دیگه وجود دارن. این نمایشگاه از 15الی 27 اسفند دایره و از مزایای خرید از این نمایشگاه قیمت بسیار مناسب و تخفیف بالای 20 درصد کالاهای عرضه شده‌ست که می‌ تونین برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام غرفه به سایت http://www.iranbanuo.com مراجعه کنین.

مکان 1: زیرگذر چهارراه ولیعصر

مکان 2: سعادت آباد، میدان کتاب

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
1
مرتب سازی بر اساس:
گروهها
پربازدیدترین های ماه