باشکوه ترین قلعه‌های اطراف شهر لندن | سفری به قدمت تاریخ انگلستان

دوشنبه 25 بهمن 1395 - جهان گردی,گردشگری

 اگر در قالب تور مسافرتی به لندن سفر کرده‌اید و به دنبال ترتیب دادن توریک روزه برای بازدید از جذابیت‌های گردشگری اطراف شهر هستید، بهترین انتخاب برای شما بازدید از زیباترین و باشکوه ترین قصرهای اطراف شهر لندن است. به دلیل مسافت کمی که این قلعه‌ها با شهر لندن دارند، می‌توانید به راحتی در قالب توریک روزه از آنها  دیدن کنید و تجربه‌ای عالی و منحصر به فرد را از محل زندگی اشراف زادگان بریتانیایی بدست بیاورید.

قلعه

 1) Dover Castle

این قلعه که وسیع ترین قلعه‌ی انگلیس است، برای سالها به عنوان کلید انگلستان شهرت داشت. این قلعه‌ی با شکوه تنها 90 دقیقه با شهر لندن فاصله دارد. می‌توانید در طول توریک روزه ی خود در این قلعه، از بنای تاریخی، مجموعه‌ای از قلعه‌ها، قصرها و دیوار‌های بلند آن بازدید نمائید. تونل‌های متعددی که در ساختمان بنا به کار گرفته شده است، از دیگر جذابیت‌هایی است که میتوانید در طول توریک روزه ی خود به دوور از آن بازدید کنید. این تونل ‌ها در دوران جنگ جهانی دوم به عنوان بیمارستان‌های زیر زمینی لندن به کار گرفته می شده اند.

قلعه

 2) Arundel Castle

تاریخ احداث این قلعه‌ی تاریخی، باستانی که در امتداد رود Arun بنا شده، به حدود 1000 سال پیش می‌رسد. این قلعه‌ی عظیم در سال 1068 توسط Arundel یکی از اشراف زادگان در این منطقه احداث شد و به مدت 800 سال به عنوان محل سکونت دوک‌های نورفولک به حساب می‌آمده است. این قلعه بر روی یک تپه ی دست سازساخته شد و با خندق هایی در اطراف احاطه شده است. این قلعه در قرن 19 به عنوان اولین منزل مسکونی در منطقه مجهز به برق شد و همین جریان به شهرت هرچه بیشتر آن کمک کرد. می توانید در طول توریک روزه ی خود به نحو احسن از زیبایی‌های قلعه و مناظر اطراف آن لذت ببرید.

قلعه

 3) Highclere Castle

اگر از طرفداران سریال انگلیسی Downton Abbey هستید، به طور حتم با این قعله‌ی فوق العاده خوش نقش آشنایی دارید. محدوده‌ای که این قصر در آن واقع شده، جزو محدوده های تاریخی و باستانی انگلستان به حساب می‌آید. اگرچه که بنای این قلعه‌ی فوق العاده زیبا به نسبت تازه تاسیس است، اما این قصر تا قرن 17 میلادی سکونت گاه یکی از اشراف زادگان محلی بوده و اگر مایلید از آن بازدید نمائید، لازم است که از قبل توریک روزه ی خود را برنامه ریزی کنید، چراکه بازدید از این سایت گردشگری تنها در ساعات خاصی امکان پذیر است. شما می توانید در طول توریک روزه ی خود از باغ‌های فوق العاده زیبای منطقه بازدید کنید. فضای داخلی قلعه از طرف دیگر بی نظیر است و تجربه‌ای عالی را در اختیار گردشگران تورهای مسافرتی منطقه قرار می‌دهد.

قلعه

 4) Warwick Castle

این قلعه ی فوق العاده زیبا و خوش منظره در سال 1068 در کناره‌ی رودخانه‌ی آوون ساخته شد. در قرن 12 میلادی دژی سنگی و با ابهت به ساختمان قلعه اضافه شد. در قرون بعد ساخت و سازهای دیگری در فضای قلعه صورت گرفت و موجبات وسعت بیش از پیش این قلعه‌ی تاریخی را فراهم کرد. بسته به مالک قلعه، فضاهایی چون دژهای سنگی و یا زندان به ساختمان آن اضافه شد، تا اینکه پس از قرن  17میلادی و مسکونی شدن آن، اعمال تغییر در فضای آن متوقف شد. این سایت تاریخی در حال حاضر یکی از نقاط محبوب تورهای یک روزه ی گردشگری اطراف لندن است.

قلعه

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه
x