یک روزه کل فلورانس را بگردین | تور یک روزه ی فلورانس برای گشت و گذاری خاطره انگیز

شنبه 23 بهمن 1395 - جهان گردی,گردشگری

فلورانس به عنوان پایتخت هنر رنسانس محسوب می شود. این شهر در دوران باستان به عنوان یکی از پایتخت های ویژه و خاص ایتالیا شناخته می شد. و همواره مملوء از زیبایی هاست. آثار تاریخی ریز و درشت، خیابان های سنگ فرش و زیبا، کلیساهای جامع، معماری فوق العاده ی شهر، همه و همه لیستی بلند بالا از بهترین آثار باستانی ،تاریخی و مناظر طبیعی را در اختیار گردشگران قرار می دهد. به همین جهت فلورانس یکی از مقاصد اصلی برای گردشگران تورهای مسافرتی است. تور یک روزه ی فلورانس که توسط آژانس های مسافرتی محلی برگزار می شود به گردشگر این امکان را می دهد که بدون نیاز به وسائل نقلیه به جای جای شهر سرک بکشد و از تک تک جذابیت های بصری آن لذت ببرد.

فلورانس، شهر هنرهای زیبا

در طول این تور می توان گالری ملی فلورانس را به عنوان مقصد اصلی انتخاب کرد. این گالری مملوء از آثار هنری است. از تابلو های نقاشی نفیس گرفته تا مجسمه ها و آثار دستی هنرمندان به نام ایتالیا و فلورانس را می توان در موزه های این شهر مشاهده کرد. بعد از آن با گذشت از خیابان های شهر می توانید اوج هنر معماری آن دوران را مشاهده کنید. از پل  Pointe Vecchio که بر روی رود آرنو بنا شده بازدید نمائید و از جذابیت های طبیعی آن لذت ببرید. پس از آن نوبت به کلیسای خوش رنگُ لعاب Duomo می رسد که مملوء از زیبایی هاست و همواره مورد توجه گردشگران تورهای مسافرتی قرار دارد.

رستوران گردی به سبک فلورانس

پس از بازدید از تمام جذابیت های طبیعی تاریخی شهر می توانید چند ساعتی را به بازدید از کافه ها و رستوران های فوق العاده ی شهر اختصاص دهید. طعم ناب غذاهای محلی را بچشید، از قهوه های ویژه و شکلات های ایتالیایی لذت ببرید . اگر به خرید و سرک کشیدن به بوتیک ها علاقه مند هستید فروشگاه های فوق العاده ی این شهر را از دست ندهید، چراکه فلورانس به عنوان پایتخت مد و طراحی لباس نیز مطرح است. می توانید از مسئول تور یک روزه ی خود بخواهید که بهترین فروشگاه ها و بوتیک های شهر را به شما معرفی کند.

بازدید از طبیعت فلورانس

از جهت دیگر اگر به تورهای طبیعت گردی یک روزه علاقه مند هستید و کوهپیمایی از تفریحات خاص شما محسوب می شود می توانید در قالب تورهای یک روزه ی محلی که توسط آژانس های مسافرتی شهر ارائه می شوند تور طبیعت گردی را در ارتفاعات فلورانس تجربه کنید. در خلال این تور می توانید از 5 روستای فوق العاده ی اطراف شهر بازدید نمائید. این روستاها به عنوان مراکز اصلی در صید ماهی محسوب می شوند و زیبایی های خاص و منحصر به فرد خودشان را در اختیار گردشگران تورهای طبیعت گردی یک روزه ی فلورانس قرار می دهند.معماری فوق العاده، خانه های رنگارنگ، منظره ی بندر و دریا همه و همه تجربه ای خاص از کوهپیمایی را به شما منتقل می کنند. از دیگر تجاربی که می توانید در طول این تور یک روزه بدست بیاورید اطلاعات خاص و جالب تاریخی است که راهنمای سفر در طول آن در اختیار شما قرار می دهد . جالب اینجاست که فلورانس با تنوع جاذبه های توریستی خود می تواند هر نوع شخصیتی را به وجد بیاورد. از هنردوستان و تاریخ دوستان گرفته تا علاقه مندان به طبیعت گردی. اولین مقصدی که در طول تور طبیعت گردی یک روزه با ان مواجه می شوید روستای فوق العاده دیدنی Corniglia است. این روستای محبوب به دلیل جذابیت های بصری خود همواره مملوء از گردشگران تورهای مسافرتی است. پس از آن با بازدید از روستاهای  Vernazza،Monterosso، Riomaggiore سفر خود ادامه می دهید و Manarola آخرین روستایی است که با سفر به آن تور طبیعت گردی خود را به پایان می رسانید. به طور حتم این تور یکی از زیباترین تجارت طبیعت گردی شما به حساب خواهد آمد. از لحظه لحظه ی آن لذت ببرید.

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه
x