برنامه ریزی تور 12 روزه به آرژانتین

چهارشنبه 20 بهمن 1395 - گردشگری,جهان گردی

به طور حتم برای سفر به آمریکای جنوبی می بایست مدت زمانی نسبتا طولانی را به تورمسافرتی خود اختصاص دهید، چراکه این کشور جدای از فاصله ی نسبتا طولانی با ایران، از جذابیت های فوق العاده ی طبیعی نیز برخوردار است که در زمان کم نمی توان آنچنان که باید و شاید از تک تک آنها دیدن کرد و تورمسافرتی کاملی را تجربه نمود، از این رو در این مقاله به چیدمان تورگردشگری 12 روزه در رابطه با بازدید از کشور فوق العاده ی آرژانتین پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

سفر

 1) اقامتی 3 شبه در بوینرس آیرس

این شهر که به پاریس آمریکای جنوبی شهرت دارد، مملوء است از بهترین ها. می توانید ماجراجویی خود در آمریکای جنوبی را از این شهر آغاز کنید و از معماری اروپایی آمریکایی کلاسیک شهر بازدید نمائید، تور یک روزه ای را به شرکت در تئاترهای فوق العاده معروف آن اختصاص دهید و در کنسرت موسیقی شرکت کنید. اغلب مسافرین تورهای مسافرتی، شیفته ی پل ها، معماری و کلیساهای تاریخی این شهر می شوند.

سفر

سفر

2) تور یک روزه به El Tigre

این جزیره ی فوق العاده دیدنی در 27 کیلومتری بوینرس آیرس واقع شده و یکی از بنادر جذاب در حاشیه ی رودخانه ی پارانا محسوب می شود. بازدید از طبیعت فوق العاده ی منطقه و همچنین حیات وحش خاصش می تواند از جذابیت های این تور یک روزه باشد. این منطقه محبوبیتی خاص بین گردشگران تورهای طبیعت گردی یک روزه در منطقه دارد.

سفر

سفر

3) اقامتی دو روزه در Puerto Iguazú

برای اینکه بتوانید در طول سه هفته از تمام دیدنی های آرژانتین بازدید کنید، می بایست رفت و آمد های شما با هواپیما صورت بگیرد.این آبشار دیدنی  یکی از فوق العاده ترین هاست. طبق نظر CNN این آبشار یکی از چند نقطه ای است که ضرورت دارد در طول زندگی از آن بازدید کنیم. آبشار دیدنی Puerto Iguazú از مجموعه ی 275 آبشار کوچک و بزرگ تشکیل شده و وسعتی  برابر با 27 کیلومتر را به خود اختصاص داده است. اگرچه این آبشار فوق العاده در آرژانتین واقع شده اما می توان از خاک برزیل منظره ای رویایی تر از آن را مشاهده کرد. این آبشار با ویژگی های خاص خود از مهم ترین جذابیت های طبیعی منطقه است که هر روزه توسط گردشگران تورهای مسافرتی و همچنین گردشگران تورهای طبیعت گردی چند روزه مورد بازدید قرار میگیرد.

سفر

سفر

4) اقامتی دو شبه در Mendoza

این منطقه ی رویایی یکی از زیباترین مناظری است که در طول عمر به چشم دیده اید. پوشش گیاهی غنی، فضای فوق العاده و طعم نوشیدنی های منحصر به فرد منطقه موجب شده که محبوبیتی خاص بین مسافرین تورهای طبیعت گردی یک روزه پیدا کند.

سفر

سفر

5) اقامتی دو شبه در Bariloche

این منطقه، زیبایی و شهرت خود را مدیون چند عامل است، ورزش ها و فعالیت های آزاد مثل اسکی روی آب  یا شنا، فروشگاه های خاص شکلات فروشی و طبیعت فوق العاده ی آن. می توانید در این منطقه از انواع برکه ها، آبشارها، منظره ی دریاچه و چشم انداز بی نظیر کوهستان لذت ببرید. این منطقه بنابر طبیعت خاص خود مورد بازدید تورهای مسافرتی قرار می گیرد و جزو لیست پرفروش ترین تورهای طبیعت آرژانتین در آژانس های مسافرتی محسوب می شود.

سفر

سفر

6) اقامتی دو شبه در El Calafate

این منطقه یکی از معروف ترین دریاچه های روبه رشد یخ در جهان است، به همین دلیل اگر به دنبال یک ماجراجویی خاص در آرژانتین هستید ضروری است که اقامتی در این منطقه داشته باشید و از مناظر خاص و ویژه ی این ناحیه لذت ببرید. این دریاچه ی یخی به دلیل ویژگی های خاصش هر روزه از جانب مسافرین تورهای طبیعت گردی مورد بازدید قرار می گیرد.

سفر

سفر

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه
x