فصل های مختلف سال به کدام نواحی سفر کنیم ؟

دوشنبه 18 بهمن 1395

به طور حتم شرایط سفر به مناطق مختلف با توجه به گردش فصل ها متفاوت خواهد بود. چراکه برخی از نقاط به صورت مخصوص متعلق به مسافرت های تابستانه هستند و برخی مقاصد زمستانی به  گردشگران تورهای مسافرتی در ماه های سرد سال توصیه می شوند. برخی جاذبه های طبیعی تنها در بهار زیبایی های بصری را به گردشگران تور طبیعت گردی ارائه می دهند و برخی در پاییز. با توجه به این جریان بعد از اینکه مقصد سفر خود را انتخاب کردید به فصلی که قصد دارید در آن به  منطقه سفر کنید نیز دقت کافی را داشته باشید که تعطیلاتی فوق العاده لذت بخش را در آن منطقه تجربه کنید.

1) سفر به بالی در ژانویه

رزرو اتاق در هتل های بالی در ژانویه غیر ممکن خواهد بود در این شرایط نیاز است که از چند ماه قبل ترتیب اقامت و حتی پیش خرید بلیط هواپیما به بالی را بدهید چراکه این جزیره ی فوق العاده در این فصل مملوء از گردشگران تورهای مسافرتی خواهد بود . در این فصل می توانید در قالب تور طبیعت گردی یک روزه و یا تور طبیعت گردی چند روزه از طبیعت فوق العاده ی بالی دیدن کنید حیوانات دریایی را بر روی صخره های مرجانی تماشا کنید و از سواحل بی نظیر لذت ببرید.

2) سفر به ونیز در فوریه

سفر به ونیز در ماه فبریه به معنای حضور در کارناوال ها و فستیوال های متنوع شاد و مفرح خواهد بود. بنابراین اگر به منظور کسب آرامش و لذت از سکوت این شهر به آن سفر نمی کنید بهترین گزینه برای سفر به این شهر فوق العاده دیدنی فبریه خواهد بود. می توانید با مردم کوچه و خیابان همراه شده و در فستیوال های متنوع این شهر شرکت کنید. این فستیوال های مملوء از رقص، آواز و هیجان هرساله قشر قابل توجهی از گردشگران را در قالب تورهای مسافرتی به ونیز فرا می خواند.

3) سفر به هلند در آوریل

بهترین فصل برای سفر به هلند فصل بهار است و اپریل بهترین زمانی است که می توانید در این کشور فوق العاده حضور داشته باشید. جدای از فستیوال های فوق العاده ای که در ماه اپریل در هلند برگزار می شود می توانید از طبیعت فوق العاده و منحصر به فرد این کشور نیز لذت ببرید تورهای طبیعت گردی چند روزه ای را به کمپ زدن در طبیعت هلند اختصاص دهید. به همراه تورهای طبیعت گردی یک روزه از باغ های گل معروف این کشور سبز در اپریل دیدن کنید در این فصل می توانید بدون هیچ محدودیتی از گل های فوق العاده ای که در هلند می روید بازدید نمائید و از زیبایی های طبیعت لذت ببرید. هلند در ماه اپریل مملوء از گردشگران و تورهای مسافرتی از اقصی نقاط دنیا است که برای بازدید از باغ های گل به این کشور وارد می شوند.

4) سفر به ایسلند در ژوئن

اگر در این ماه به ایسلند سفر کنید می توانید بلند ترین روزهای عمرتان را در این کشور فوق العاده تجربه کنید و تابش خورشید را تا اواخر شب در آسمان مشاهده نمائید. اگرچه زمانی که پا به طبیعت فوق العاده ی ایسلند بگذارید از اینکه روزها تا این حد طولانی هستند خرسند خواهید شد چراکه زیبایی های طبیعت این کشور به قدری خیره کننده است که وقت برای سرک کشیدن به تمام جذابیت های طبیعی آن کم می آید. می توانید به همراه تورهای طبیعت گردی چند روزه در دامان طبیعت کمپ بزنید از آبشارهای دیدنی، و رودخانه ها بازدید نمائید، به کوهپیمایی بپردازید .و بهترین تورمسافرتی خود را در ماه جون تجربه کنید.

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
1
مرتب سازی بر اساس:
گروهها
پربازدیدترین های ماه