گشت و گذاری در زیباترین شهرهای ساحلی ایتالیا

دوشنبه 18 بهمن 1395

در جنوب ایتالیا و در کناره ی ساحل غربی با شهری کوچک مواجه می شویم که با طبیعت بکر و زیبای خود از عجایب طبیعی به حساب می آید. قدمت ناپل به بیش از 2/6000 سال پیش می رسد. می توان در هر نقطه از این سرزمین با تاریخی شگرفت مواجه شد. این شهر که بزرگترین شهر ایتالیا نیز به شمار می آید یکی از مراکز اصلی گردشگری در ایتالیا محسوب می شود و هر روزه توسط تورهای مسافرتی داخلی و بین المللی مورد بازدید قرار می گیرد. این شهر فوق العاده با جذابیت های طبیعی، تاریخی خودش همواره شما را مشغول نگه می دارد .می توانید از جذابیت های گردشگری داخلی آن دیدن کنید و یا در صورت تمایل به همراه تورهای طبیعت گردی یک روزه و یا تورهای طبیعت گردی چند روزه از خارج شهر هم دیدن کنید.

1) Paestum

برای رسیدن به Paestum می بایست یک رانندگی 90 دقیقه ای در کناره ی ساحل ایتالیا داشته باشید .این بنای باستانی یونانی یکی از مقاصد اصلی گردشگری در منطقه محسوب می شود و از محبوب ترین ها بین تورهای مسافرتی به شمار می آید .در این منطقه می توانید از تک تک آثار باستانی کهن دیدن کنید .از مهم ترین و دیدنی ترین معابد این منطقه می توان به معبد آتنا اشاره کرد که همه روزه توسط تورهای مسافرتی مورد بازدید قرار می گیرد.

2) Sorrento

پس از یک ساعت رانندگی از ناپل می توانید با یک زیبایی محض روبه رو شوید. شهر سورنتو یکی از فوق العاده ترین بندرهای ایتالیا است. سواحل معروف این شهر و همچنین رستوران های محلی فوق العاده ی این منطقه موجب شده که یکی از مناطق اصلی در جذب تور مسافرتی به شمار بیاید اغلب مسافرین تورهای مسافرتی ایتالیا تور یک روزه ای را به بازدید از این شهر زیبا اختصاص می دهند. می توانید در این شهر از گالری های هنری بازدید کنید و پس از آن مدت زمانی را به صرف غذا در رستوران های بی نظیرش اختصاص دهید.

3) Ischia

در کناره ی ساحل ایتالیا می توانید با جزیره ی فوق العاده ای روبه رو شوید سفر به Ischia یکی از منحصر به فرد ترین تورهای یک روزه ی شما محسوب خواهد شد. با ورود به این جزیره ی رویایی احساس می کنید وارد دنیایی متفاوت شده اید. می توانید از طریق یک سفر کوتاه دریایی با قایق به این جزیره برسید. در این جزیره ی فوق العاده با قلعه ی باستانی Castello Aragonese مواجه خواهید شد که متعلق به قرن 15 میلادی است . اگر در فصل بهار به ایتالیا سفر می کنید ضروری است که تور طبیعت گردی یک روزه و یا چند روزه ای را به این جزیره اختصاص دهید چراکه این جزیره یکی از زیباترین بهار های دنیا را دارد.

4) Procida

پروسیدا یکی دیگر از زیباترین جزایر ایتالیا  است. این جزیره به خصوص مورد توجه و محبوبیت ان دسته گردشگران تورهای مسافرتی قرار گرفته که به رشته ی معماری علاقه مند هستند و یا مجذوب تاریخ و پیشینه ی این جزیره ی زیبا شده اند. اگرچه که این جزیره جزوی از خاک ایتالیا محسوب می شود اما حالُ هوایی یونانی را به گردشگران تورهای مسافرتی منتقل می کند طراحی شهر، معماری،  ساختمان های تاریخی همه و همه حسُ حالی یونانی به شهر داده اند. این جزیره از طرف دیگر یکی از بنادر معروف در ماهیگیری نیز محسوب می شود به همین جهت می توانید به رستوران های محلی منطقه سری بزنید و از غذاهای دریایی تازه ی آن لذت ببرید. این جزیره یکی از عمده مناطقی است که توجه گردشگران تورهای طبیعت گردی چند روزه را به خود جلب کرده است.

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه
x