کدام اپلیکیشن ها در طول سفر مورد نیاز شما خواهند بود ؟

اگر تور مسافرتی خود را به صورت شخصی برگزار می کنید و از خدمات تورهای مسافرتی و آژانس های مسافرتی در طول سفر استفاده نخواهید کرد، شاید بهتر باشد که با نصب برخی اپلیکیشن های جامع سفر بر روی گوشی و یا تبلت خود از خدمات گسترده ی آنها برای سپری کردن تعطیلاتی بهتر بهره مند شوید. این اپلیکشن ها با تنوع خدمات دسترسی به امکانات و سرویس های مورد نیاز مسافران را در طول تور مسافرتی ایشان در اختیار آنها گذاشته و به آنها برای سپری کردن سفری آسان کمک خواهند کرد . در ادامه با ما همراه باشید.

1) Uber

Uber به عنوان یکی از آژانس های تاکسی رانی انتخاب قابل قبول و مطمئنی برای شما خواهد بود. اگر مایل هستید که در طول سفر از خودرو در خصوص حمل و نقل استفاده کنید و تمایلی به اتوبوس و یا وسائل حمل و نقل عمومی برای بازدید از مناطق مختلف شهر را ندارید، کرایه کردن اتوموبیل از این آژانس مجازی می تواند بهترین انتخاب برای شما محسوب شود. شما می توانید با دانلود این اپلیکیشن از خدمات گسترده ی آن در حوزه ی حمل و نقل برخوردار شوید. از جهت دیگر این اپلیکیشن مورد استفاده ی حجم عظیمی از گردشگران تورهای مسافرتی در اقصی نقاط دنیا است.

2) Air BNB

پوشش دهی این اپلیکیشن فوق العاده به صورتی است که در حال حاضر در بیش از 200 کشور به صورت فعال به گردشگران تورهای مسافرتی خدمات رسانی می کند. با تکیه بر این اپلیکیشن می توانید در نقاط تحت پوشش اپلیکیشن اقامت گاه و هتل هایی مقرون به صرفه پیدا کنید و بنابر بودجه ای که در نظر دارید از خدمات و سرویس های این هتل های فوق العاده بهره مند شوید. شما بنابر تمایل می توانید از طریق این اپلیکیشن خانه و یا اتاق کرایه کنید و یا سری به هتل های ستاره دار منطقه بزنید . انتخاب با شماست.

3) Skype

اپلیکیشن اسکایپ از آن دسته اپلیکیشن های ارتباطی ضروری است که می بایست در سفر بر روی گوشی گردشگران تورهای مسافرتی نصب شده باشد. با تکیه بر این اپلیکیشن می توانید با صرف کمترین هزینه با مخاطبین خود تماس های صوتی و یا تصویری برقرار کنید و در طول تور مسافرتی خود با دیگران در ارتباط بمانید .تنها لازمه ی این جریان دسترسی به اینترنت Wi-Fi خواهد بود.

4) Free Wi-Fi Finder

این اپلیکیشن شما را از نزدیک ترین سرویس Wi-Fi رایگان مطلع می سازد به این ترتیب دیگر نگرانی از بابت هزینه ی شارژ اینترنت سیم کارت خود نخواهید داشت و با تکیه بر سرویس های رایگان می توانید نیاز های اینترنتی خود را در طول تورهای یک روزه ی  خود برطرف کنید.

5) Google Translate

اگر به کشورهای خارجه سفر می کنید و آنچنان که باید و شاید بر روی زبان مردم آن ناحیه مسلط نیستید ،نصب این اپلیکیشن برای شما حیاتی خواهد بود . کافی است جمله ی مد نظر خود را به دستگاه منتقل کنید تا این اپلیکیشن جمله ی شما را به زبان انتخابی ترجمه کند. نصب این اپلیکیشن برای گردشگران تورهای مسافرتی خارج از کشور ضروری به حساب می آید.

6) Hopper

با تکیه بر این اپلیکیشن از بهترین زمان خرید بلیط های هواپیما مطلع خواهید شد. این اپلیکیشن با مقایسه ی قیمت پرواز ها به صورت روزانه ارزان قیمت ترین قیمت خرید را به شما پیشنهاد می دهد. شما می توانید بنا بر تاریخی که در نظر دارید برای خرید از بلیط هواپیما به این اپلیکیشن رجوع نمائید.

7) Goby

این اپلیکیشن به شما اطلاع می دهد که محل تجمع تورهای مسافرتی در ناحیه کجاست و یا اینکه شما را از نزدیک ترین  مناطق دیدنی، فستیوال ها و دیگر نقاط سرگرم کننده مطلع می سازد .در این حالت می توانید از تمامی اتفاقات مهیج و سرگرم کننده ای که در اطراف شما در جریان است مطلع شوید و در صورت تمایل از این مناطق بازدید کنید.

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه
x