به اینجا سفر نکنید | ترسناک ترین مکان های گردشگری

چهارشنبه 13 بهمن 1395 - جالب انگیز,جهان گردی,گردشگری

بهتره اونهایی که اهل ریسک کردنن و ترسو هم نیستن، با ما همسفر بشن. کافیه یه لحظه چشمتون رو ببندین و ترسناک ترین جاها رو جلوی چشمتون بیارین! احتمالا خیلی ها یه جنگل تاریک که از دور صدای گرگ یا ارواح شنیده میشه رو تصور کنن. افردی هم ممکنه غار تنگ و تاریکی رو جلوی چشمشون بیارن که از در و دیواره های اون خون میچکه! یا تو فکرشون یه مکان با ارتفاع خیلی بلند باشه و یا حتی یه خونه ی تسخیر شده توسط ارواح، تو ذهنش تداعی بشه!
در سرتاسر دنیا یه سری افسانه ها یا مکان های خیلی ترسناکی وجود دارن که حتی شجاع ترین آدم ها رو هم به وحشت میندازن. این جاهای ترسناک فقط تو فیلم ها نیستن که از دیدنشون بترسین، بلکه تو واقعیت هم وجود دارن. حالا بهتره آدم های نترس و شجاع در ادامه با ما همراه شن تا متوجه بشن که ترسو بودن هیچ عیبی نداره :))
ترسناک

 تیمارستان Beechworth در استرالیا

تیمارستانی که به نقل از اهالی، بخاطر پول رها شده! مکان ترسناکی تو استرالیاست که یه بیمارستان روانی در سال های 1867 تا 1995 بوده. 1200 نفر در این تیمارستان نگهداری میشدن که در طول تاریخ 130 ساله ی این مکان، 9 هزا نفر از اونها مردن! در مورد این مکان شُبهاتی وجود داره و اهالی این منطقه گفتن که اتاق های این تیمارستان توسط ارواح بیمار، هر روز تسخیر میشه! گردشگران میتونن به این مکان بیان و شبح و روح صید کنن :)
تیمارستان

 پرنسس تئاتر در استرالیا

در یه نقطه ی دیگه ای از استرالیا، نقل شده که پرنسس یک تئاتر به دست روح خواننده ای به نام فردریک تسخیر شده! داستان اون هم این بوده که این خواننده ایتالیایی درسال 1888 روی صحنه ی نمایش همین تئاتر، بر اثر ایست قلبی درگذشت. بر اساس داستان ها، فردریک در حال فریاد زدن و خاتمه ی اجرای شعر بوده که ناگهان شیطان زیر پاش رو خالی میکنه و اون رو زیر سکوی صحنه میندازه! بعد از این ماجرا، پرنسس اجرای تئاتر که به تسخیر روح  فردریک دراومده در حین اجرای همه ی نمایش هاش، برای فردریک یه صندلی خالی رو صحنه قرار میده!
پرنسس

جنگل Aokigahara در ژاپن

خیلی راحت میشه در بین گیاهان سبز این جنگل گم شد و دیگه هم برنگشت! اگه تا اینجا نترسیدین، میخواهیم یه مکان خوفناک رو بهتون معرفی کنیم که این جنگل، به نام  جنگل خودکشی معروف شده! مسئولین ژاپن، هرساله بیش از 100 جنازه از انسان ها رو که خودشون رو از درخت ها دار آویز کرده اند رو پیدا میکنن، اما ممکنه اجساد یه سری از انسان های دیگه هم باقی مونده باشن که هنوز کشف نشدن! دلیل اینکه چرا هر انسانی که به این جنگل قدم میگذاره، خودکشی میکنه هنوز بصورت یک راز باقی مونده اما به نظر میرسه که اوایل شروع خودکشی ها، الهام گرفته از رمان مرگ بوده ، که در این جنگل نوشته شده.
جنگل

قلعه ای با صدای پیانو در رومانی

قلعه ی Iulia Hasdeu توسط شخصی به نام Bogdan هنگامی که دختر 19 ساله اش فوت کرد، ساخته شد. این شخص که پزشک بود و به ارواح هم اعتقاد داشت، تصمیم گرفت تا به ساختن قلعه ای مشغول بشه و بقیه ی عمرخودش رو توی این قلعه بگذرونه تا با روح دخترش هم در ارتباط باشه. به همین منظور یه اتاق طراحی کرد و در و دیوار اون رو هم رنگ سیاه و سفید زد. حالا چند سال از این ماجرا گذشته و اون قلعه بصورت یک مکان متروکه و تسخیر شده، رها شده. وقتی به این مکان قدم بزارین، خواهید دید که لباس های دخترونه از در و دیوار قلعه آویزان شدن و هر شب هم صدای پیانو از قلعه شنیده میشه که اهالی معتقدند پدر برای دخترش می نوازه.
قلعه

کلیسای مردگان سنت جورج در جمهوری چک

این کلیسا حدود 50 سال پیش متروکه شد که آخرین گردهمایی داخلش، مربوط میشه به قرن 14. هنگامی که در اون مراسم خاکسپاری برگزار می شده، بخشی از سقف ریزش میکنه. مردم این نشانه را به فال بد میگیرن و همه از اون خارج میشن و دیگه هم جرات بازگشت به این مکان رو پیدا نمیکنن. بعد از گذشت سال ها کلیسا تبدیل به خرابه میشه و به مرور زمان هم توسط اشغالگران غارت میشه. سال 2014 یک گروه هنری برای بازدید کلیسا به این مکان میاد و به فکرشون میزنه که این خرابه رو بصورت خوفناک تری طراحی کنن. به دنبال این تصمیم، ماکت های انسان نمایی رو میسازن که شبیه به ارواح هست که همه ساله هم این کلیسا بازدیدکنندگان بسیاری داره!
کلیسا

جنگل جیغ در انگلستان

براساس شواهد و گفته های مردم در نزدیکی این جنگل، گفته شده که شب ها، صداهای ترسناکی مثل جیغ انسان از این جنگل شنیده میشه! طبق داستان های نقل شده، این جیغ ها مربوط به صدای راهزنانی ست که توسط اهالی روستا اعدام شدن. به غیر از این صداهای ترسناکی که گفته شد، جنگجو ای در این جنگل خودکشی کرده که همیشه هم روح اون، تو جنگل درحال پرسه زدنه. البته تعداد افرادی که به این جنگل سفر کردن خیلی کمه، چون گفته شده کسانی که به اینجا پا میذارن، جنگل اونها رو زندانی میکنه، و راه خروجی رو به اونها می بنده.
جنگل جیغ

گورستانی از میلیون ها انسان در زیر زمین در فرانسه

به محض شنیدن اسم پاریس، یاد برج زیبا و رویایی ایفل میوفتیم، که البته این شهر خیلی هم رویایی نیست و تونل ترسناکی داره که استخوان میلیون ها انسان در اون دفن شده. سرتا سر راهروهای تنگ این گورستان، تعداد زیادی جمجمه و استخوان جا خوش کردن که مثل یک انبار پر از وسیله شده. در تمام قسمتهای خنک این تونل هوا قابل استشمام هست و کمی هم بوی پوسیدگی به مشام میرسه! دیوارهای اون نوشته های متعددی داره که مربوط به دوران جنگ فرانسه هست و جمجمه ها توسط معدن چیان کشف شد و به شکل موزه به نمایش در اومدن.
گورستان

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه